×
Mobilā versija
+7.7°C
Tāle, Raimonda, Raina, Klementīne
Piektdiena, 27. aprīlis, 2018
16. marts, 2015
Drukāt

Rēzeknē vandaļi izpostījuši divus tiltus (1)

Foto no Rēzeknes pilsētas arhīva.Foto no Rēzeknes pilsētas arhīva.

Gājēju tiltiņš pie "Rimi" veikala.

Rēzeknē pagaidām nenoskaidroti vandaļi izpostījuši gājēju tiltiņu pāri Rēzeknes upei pie veikala “Rimi” un tiltu Atbrīvošanas alejā, informēja Rēzeknes pilsētas pašvaldībā.

Pie gājēju tiltiņa vandaļi nozaguši dekoratīvo LED gaismekli, kā arī noskrūvējuši kāpnēm no Dārzu ielas uz Gājēju ielu metāla margas. Savukārt zem Atbrīvošanas alejas tilta nozagtas lietus notekūdeņu kanalizācijas caurules.

Šī nav pirmā reize, kad Rēzeknē tikuši pastrādāti vandalisma akti. Iepriekš pilsētā par vandaļu “upuriem” bija kļuvušas Atbrīvošanas alejā sastādītās liepas, jaunā autobusu pietura, puķu dobe pie Rēzeknes pilsētas domes, radošo pakalpojumu centrs “Zeimuļs” un citi objekti.

Ieguldot vides attīstībā budžeta un Eiropas fondu līdzekļus, Rēzeknes pilsētas pašvaldība rūpējas par to, lai katrs rēzeknietis un pilsētas viesis pilsētā justos ērti un droši. Tomēr ik pa brīdim uzrodas cilvēki, kuri ar vieglu roku noposta, nozog vai sabojā līdzcilvēku veidoto.

Pašvaldība aicina atsaukties vandalisma akta aculieciniekus, ziņojot par notikušo Valsts policijai.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Bartasevič.Kur Tava slavētā videonovērošana pilsētā???Nauda iztērēta..Drošības pilsētā nekādas..viena pašslavināšanās..

Draugiem Facebook Twitter Google+