×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.1°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
11. aprīlis, 2014
Drukāt

Rēzeknē vīrietis nošauj nolaupīto bijušo sievu un izdara pašnāvību

Foto-stock.xchngFoto-stock.xchng

Rēzeknē nolaupīto Valsts robežsardzes koledžas darbinieci bijušais vīrs nošāvis un pēc tam izdarījis pašnāvību, aģentūra LETA uzzināja Valsts policijā.

Kā noskaidroja aģentūra LETA, uzbrucējs ar upuri atrasts meža apvidū, kur abi tika pēdējo reizi redzēti.

Kopumā viņu meklēšanā bija iesaistīti ap 200 cilvēku no Valsts policijas, Zemessardzes, kā arī Valsts robežsardzes koledžas kadeti. Notikuma vietā strādā eksperti.

Latvijas Televīzijas (LTV) rīcībā esošā informācija liecina, ka vīrietis esot atstājis pirmsnāves vēstuli. Tās saturu gan izmeklēšanas interesēs policija pagaidām neatklāj.

Pēc aģentūras LETA rīcībā esošās informācijas, ģimene bija izšķīrusies jau pirms kāda laika. Viņu dēls dzīvojis kopā ar māti. Vīrs nebija samierinājies ar šķiršanos un pārmeta sievai, ka viņa nevelta pienācīgu uzmanību bērna audzināšanai, arī pretim saņemot pārmetumus par savu izturēšanos. Līdz šim vardarbīga rīcība no šķirtā vīra puses neesot konstatēta.

Nošautā sieviete ir bijusi pozitīvi novērtēta ilggadēja robežsardzes darbiniece, virsniece, kura koledžā nodrošinājusi izglītības procesu, aģentūrai LETA pastāstīja robežsardzes preses pārstāve Jevgēnija Pozņaka. No plašākiem komentāriem Valsts robežsardze atturas.

Jau ziņots, ka vakar, 10.aprīlī, ap dienas vidu Rēzeknē, Krimuldas ielā, kāds 1979.gadā dzimis vīrietis, piedraudot ar zagtu pistoli, nolaupījis savu bijušo sievu, 1979.gadā dzimušu sievieti.

Kā aģentūrai LETA apstiprināja Valsts robežsardzē, nolaupītā bija Rēzeknē izvietotās Valsts robežsardzes koledžas darbiniece.

LTV vēstīja, ka vīrietis dienas vidū bija ieradies kopdzīves mājā, kur saticis dēlu. Viņš paprasījis dēlam telefonu un dēla vārdā pasaucis sievieti mājās. Kad sieviete ieradusies mājās, vīrietis dēla klātbūtnē viņai piedraudējis ar pistoli, licis iekāpt apvidus automašīnā un aizvedis.

Robežsardzē aģentūra LETA noskaidroja, ka robežsardzes helikopters pēc informācijas saņemšanas veicis Rēzeknes pilsētas un novada teritorijas apsekošanu no gaisa. Robežsardzes darbiniekiem bijusi zināma automašīna, ar kādu iespējamais laupītājs pārvietojies, taču apsekošanā helikopters spēkratu nav fiksējis.

Patlaban noskaidrots, ka pistoli vīrietis nozadzis no seifa patēva mājās Strūžānos. Par pistoles nozagšanu sākts atsevišķs kriminālprocess.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+