×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.5°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
11. marts, 2015
Drukāt

Rēzeknes granulu ražotājs “NewFuels” paplašinās ražošanu

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Viens no Latvijā lielākajiem kokskaidu granulu ražotājiem SIA “NewFuels” paplašinās granulu rūpnīcas darbību, kam “DNB banka” piešķīrusi 4,75 miljonu eiro aizdevumu, informē bankā.

Bankas izsniegtais aizdevums tiks ieguldīts ražošanas paplašināšanā un granulu ražošanas procesa diversifikācijā, turpinot industriālo granulu ražošanu. Pēc rūpnīcas pabeigšanas plānots uzsākt arī mājsaimniecības granulu ražošanu, kas palīdzēs nodrošināt veiksmīgu un ilgtspējīgu uzņēmuma attīstību nākotnē, norāda uzņēmumā.

“NewFuels” valdes loceklis Matīss Paegle skaidro, ka līdz šim uzņēmuma attīstībā ir investēti vairāk nekā 20 miljoni eiro. “Pateicoties šim būtiskajam investīciju apjomam, mēs esam kļuvuši par vienu no lielākajiem ārvalstu tiešajiem investoriem Latgalē,” stāsta Paegle.

Rēzeknē strādājošais uzņēmums pērn eksportējis visu saražoto kokskaidu granulu daudzumu 120 000 tonnu apmērā. “NewFuels” savā ražotnē nodarbina 30 darbiniekus, bet pastarpināti no uzņēmuma darbības labumu gūst daudzi vietējie uzņēmēji, kuri piegādā izejmateriālus, ražotnes darbībai nepieciešamos iekārtas, kā arī veic saimnieciska rakstura pakalpojumus un tehnisko apkalpošanu.

LETA vēsta, ka saskaņā ar “Firmas.lv” datiem uzņēmuma “NewFuels” vienīgais īpašnieks ir Luksemburgā reģistrētais uzņēmums “Clear Energy Holdings S.A.”. 2013.gadā uzņēmuma apgrozījums bija 5,825 miljoni eiro, zaudējumi – 1,04 miljoni eiro.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+