Latvijā
Novados

Rēzeknes mēra brāļa “gardais kumoss” – āra baseins nīkuļo: Vai 1,3 miljoni izmesti zemē? 16

Foto-Shutterstock

Rēzeknes 1,3 miljonu eiro vērtajā atklātā tipa peldbaseinā septembra vidū ir gaužām maz peldēties gribētāju, kaut Rēzeknes domnieki vēl vasaras sākumā prognozēja, ka vietējie iedzīvotāji un pilsētas viesi baseinu izmantos visu gadu. Sarunā ar raidījumu “Bez Tabu” domes pārstāvis vairs nav tik pārliecināts par nu jau trešā pilsētas peldbaseina apmeklētību un rentabilitāti.

“Bez Tabu” jau iepriekš stāstīja par Rēzeknes atklātā tipa peldbaseinu, ko svinīgi atklāja pirms pašvaldību vēlēšanām šā gada pavasarī. Jau tolaik pilsētas iedzīvotāju domas par tā nepieciešamību dalījās.

Kamēr vieni uzskatīja, ka šāds objekts ir pārāk liela izšķērdība pilsētā ar augstu bezdarba līmeni un jau diviem esošiem peldbaseiniem, citi teica, ka labprāt izbaudīs peldi zem klajas debess.

Rēzeknes mērs Aleksandrs Bartaševičs, kura brāļa firma uzvarēja konkursā par peldbaseina celtniecību, pirms vēlēšanām uzskatīja, ka baseins būs rentabls, turklāt ar laiku varēšot peldēt visu gadu.

Atkārtotā vizītē septembra vidū, piektdienas pēcpusdienā, “Bez Tabu” konstatē, ka peldbaseina pakalpojumu neizmanto neviens.

Vairāk pievienotajā video sižetā:

LA.lv