×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.5°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
11. septembris, 2017
Drukāt

Rēzeknes mēra brāļa “gardais kumoss” – āra baseins nīkuļo: Vai 1,3 miljoni izmesti zemē? (4)

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Rēzeknes 1,3 miljonu eiro vērtajā atklātā tipa peldbaseinā septembra vidū ir gaužām maz peldēties gribētāju, kaut Rēzeknes domnieki vēl vasaras sākumā prognozēja, ka vietējie iedzīvotāji un pilsētas viesi baseinu izmantos visu gadu. Sarunā ar raidījumu “Bez Tabu” domes pārstāvis vairs nav tik pārliecināts par nu jau trešā pilsētas peldbaseina apmeklētību un rentabilitāti.

“Bez Tabu” jau iepriekš stāstīja par Rēzeknes atklātā tipa peldbaseinu, ko svinīgi atklāja pirms pašvaldību vēlēšanām šā gada pavasarī. Jau tolaik pilsētas iedzīvotāju domas par tā nepieciešamību dalījās.

Kamēr vieni uzskatīja, ka šāds objekts ir pārāk liela izšķērdība pilsētā ar augstu bezdarba līmeni un jau diviem esošiem peldbaseiniem, citi teica, ka labprāt izbaudīs peldi zem klajas debess.

Rēzeknes mērs Aleksandrs Bartaševičs, kura brāļa firma uzvarēja konkursā par peldbaseina celtniecību, pirms vēlēšanām uzskatīja, ka baseins būs rentabls, turklāt ar laiku varēšot peldēt visu gadu.

Atkārtotā vizītē septembra vidū, piektdienas pēcpusdienā, “Bez Tabu” konstatē, ka peldbaseina pakalpojumu neizmanto neviens.

Vairāk pievienotajā video sižetā:

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Ogres mērs arī savas mājas tuvumā ceļ sporta objektus , kurus gandrīz neviens neizmanto , lai pēc tam pārņemtu sava īpašumā. Tieši tas notiks ar kafejnīcu Zelta Liepu- kura pieder tautai un rekonstruē par tautas līdzekļiem. Dabas aizsardzības objekts – ugunsdzēsības depo – tieši tas pats, zemi nopirka domnieks, tālāk būvēs hren vien zin ko un pāries atkal kampēju rokās.

  2. Nē, pie brāļa darzā

  3. Visa Latvija zina, un pat avīzēs raksta par Rēzeknes mēra koruptīvajiem darījumiem, bet KNABis var ieknābt tikai vecai vecenei pakaļā !!!
    Tiešām ! Ar katru gadu arvien jautrāk !
    Siles Vepriem, laikam nepielec, ka Latvija ir jau sarauta gabalos ar šādu shēmotāju alkatību. Kaut gan, viņi paši ir šo shēmotāju biedrībā. Ko es te kam prasu ?……..

Draugiem Facebook Twitter Google+