×
Mobilā versija
Brīdinājums +15°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
7. jūnijs, 2016
Drukāt

Rēzeknes mērs ar sievu grib piedzīt 10 000 eiro no “Ludzas Zemes” (5)

Foto - LETAFoto - LETA

Aleksandrs Bartaševičs.

Rēzeknes domes priekšsēdētājs Aleksandrs Bartaševičs un viņa sieva Olga vērsušies Rēzeknes tiesā ar prasījumu pret reģionālo laikrakstu “Ludzas Zeme”, prasot atsaukt publicētās ziņas un piedzīt 10 000 eiro. Pirmais tiesas process šai lietā paredzēts oktobrī Balvos, pavēstīja laikraksta redaktore Laima Linuža.

Prasības pieteikums liecina, ka Bartaševičs par godu un cieņu aizskarošām ziņām uzskata vairākas publikācijas laikrakstā “Ludzas Zeme”. Kopumā pieteikumā minētas 14 publikācijas, kurās, pēc Bartaševiču domām, sniegta nepatiesa informācija; vairākas no tām ir pārpublicētas no interneta portāla kompromat.lv. Pašvaldības vadītājs un viņa sieva prasa atsaukt ziņas un katrs no viņiem prasa piecu 5000 eiro kompensāciju.

Laikraksta “Ludzas Zeme” redaktore pārliecināta, ka Rēzeknes mēra mērķis ir iebiedēt laikrakstu, lai tas pārstāj kritizēt politiķi īsi pirms vēlēšanām.

“Jā, mēs esam politiķi kritizējuši un kritizēsim, diemžēl uz viņš savu viedokli avīzei nepauž, lai gan to esam prasījuši caur viņa preses dienestu, kur mums atbild parasti atbild – mums nav laika. Pats sliktākais, ko dara šis politiķis – viņš apdraud demokrātiskas sabiedrības pastāvēšanu, un pašvaldības darbu slēpj ne tikai no sabiedrības un žurnālistiem, bet arī no deputātiem, noslepenojot dažādus dokumentus bez jebkāda pamata. Nesaprotu, kāpēc likumsargi un atbilstošās institūcijas ļauj šīs personas radu firmām nemitīgi vinnēt Rēzeknes iepirkumos un kāpēc VID politiķim neveic personīgo auditu,” pauda Linuža.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. TĀ TURPINĀT ”LUDZAS ZEMEI”!!!

  2. Bet Linuža ir malacis ! Nebaidās šitādiem visuvarenajiem ķerties klāt .”Ludzas zeme ” tik tiešām ir viens no retajiem reģionālajiem laikrakstiem , kuru ir patīkami palasīt . Cik daudzas aktuālas lietas viņi ir risinājuši un devuši atklātībā ! Nebaidoties no represijām pret sevi ! Un vai maz tādu ir bijis ! Turieties , “Ludzas zeme ” !

  3. Zina ka vairs neievēlēs, ,cenšas tikt pie naudiņas’kā viņi var prasīt kompensāciju par cieņu, godu ,viņiem kaut kā tāda vispār nav

  4. bet man ir pretenzijas pret Bartashevicu ,.. Tad jau es ar,metiishu kaunu pie malas un pieprasiishu tiesaa no Bartashevica kaadus 50 000 eiro,kaa moraalo kompensaaciju.

    Un .. pashvaldiibas iereednja Latvijaa,laikam,nav. ..! .. Kas vinju tur ieveeleeja? Zhdanokieshi vai? Un dereetu veel paraknjaaties pa arhiiva materiaalie,kur ceelusies vinja dzimta? :-))))

  5. Ja tev Saška pietrūķst naudas,aizņemies no sava brāļa Miškas..Ko tu tur ņemies,tik un tā pusi no Rēzeknes novada tava ģimene visu šo gadu gaitā ir ..Kā labi jums tur abiem gāja pa Viļānu skolas un kultūras nama renovācijas remontu.?..Labi vietējie atcerās jūsu senci ..,Latvijas valsts nīdēju.

Draugiem Facebook Twitter Google+