×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.6°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
16. februāris, 2015
Drukāt

Rēzeknes mērs: kopš pašvaldības policijas likvidēšanas situācija nav pasliktinājusies (4)

Bartasevics_2

Aleksandrs Bartaševičs ("SC"), Rēzeknes pilsētas domes priekšsēdētājs

Kopš brīža, kad Rēzeknē tika likvidēta pašvaldības policija, situācija pilsētā nav pasliktinājusies, intervijā LTV raidījumam “Rīta panorāma” teica Rēzeknes mērs Aleksandrs Bartaševičs.

Viņš norādīja, ka pilsētā joprojām strādā Valsts policija. Tāpat pilsētā darbojas novērošanas sistēma, kas ļauj fiksēt dažādus pārkāpumus.

Jau ziņots, ka Rēzeknē tika nolemts likvidēt pašvaldības policiju.

Lēmums par pašvaldības policijas pārvaldes likvidāciju tika pieņemts, pamatojoties uz Iekšējā audita un kapitālsabiedrību pārraudzības nodaļas veiktā audita rezultātiem un darba grupas, kuras uzdevums bija izvērtēt policijas darba pienākumu veikšanas kvalitāti, kā arī pašvaldības finanšu līdzekļu izmantošanas lietderību.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Kurš tad vairs tic šī pūķa pasakām Rēzeknē??Melis .un ar to viss pateikts, Tiesa brašs kampējs no Es līdzekļiem kuri tika ieguldīti Rēzeknes attīstībā.Un nav vēl līdzgalam skaidrs ar Lucatnieka slepkavību un mēra ģimenes lomu saistībā ar šo noziedzīgo nodarījumu..

  2. Es par Rēzekni dzirdu tikai 2 lietas: kā reklamē nepareizi izrunāto koncertzāli ‘Gōrs” un ka visi sētnieki esot atlaisti. Nē, no īstiem latgaliešiem šo to citu arī var uzzināt.

  3. kļuva sliktāk gan – dzērāji un huligāni dara ko grib

  4. 😀 tas ir labais vecis … uz ielaam blizinaas, un tas esot taapat, kaa bijis pirms tam …

Draugiem Facebook Twitter Google+