Mobilā versija
+3.7°C
Daina, Dainis, Dainida
Svētdiena, 23. oktobris, 2016
14. decembris, 2013
Drukāt

Rēzeknes policija meklē bez vēsts pazudušu bērnu nama iemītnieci (3)

Foto: Valsts policijaFoto: Valsts policija

Valsts policijas (VP) Latgales reģiona pārvaldes (LRP) Rēzeknes iecirknis meklē nepilngadīgu bērnu nama iemītnieci, 1997.gadā dzimušo Dajānu Brovkinu, kura šomēnes pazudusi bez vēsts, liecina VP LRP informācija.

Jauniete dzīvo Tiskādu bērnu namā, Rēzeknes novada Silmalas pagasta Vecružinā. Pirms tam viņa mitinājusies Rīgas pašvaldības Bērnu un jauniešu centra struktūrvienībā “Marsa gatve”.

Pusaudze 3.decembrī kopā ar Tiskādu bērnu nama sociālo darbinieci ieradās Rēzeknē un, palūdzot atļauju aiziet uz tuvumā esošo veikalu, no tā neatgriezās.

Brovkina bija ģērbusies melnā virsjakā, tumšās biksēs, zem virsjakas pelēkā vīriešu jakā, pelēkā cepurē ar bumbuļiem, sporta kurpēs. Meitene nēsā brilles tumšos ietvaros, viņai ir tumši, samērā īsi mati, sasieti zirgastē. Jaunietes augums ir 170 centimetri, viņa ir vidējas miesas būves.

Ja kādam ir zināma jaunietes atrašanās vieta vai ir cita informācija, kas var palīdzēt viņu atrast, policija lūdz zvanīt uz tālruni 64603500, 65403302 vai 110.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. nevienā šada tipa iestādē nav salda dzīve…..kaut tik atrastos meitēns….

  2. Laikam tai bernu nama nemaz tik salda dzive nav?

Nosauc Latvijas turīgākās biedrības - Latvijas Futbola federācija līderosBiedrības ar vislielākajiem ieņēmumiem 2015. gadā bija Latvijas Futbola federācija (LFF), Latvijas Sarkanais Krusts (LSK) un Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK), liecina SIA "Firmas.lv" un nacionālās informācijas aģentūras LETA izdevumā "Latvijas biznesa gada pārskats 2016" publiskotais Latvijas finansiāli turīgāko biedrību "Top 100".
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (6)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+