Mobilā versija
+3.6°C
Urzula, Severīns
Piektdiena, 21. oktobris, 2016
24. aprīlis, 2015
Drukāt

Rēzeknes policija meklē, iespējams, klaiņojošu pusaudzi (3)

Foto - Valsts policijaFoto - Valsts policija

Rēzeknes iecirknis meklē nepilngadīgo, 2001.gadā dzimušu Stefanu Servjukovu, kurš 21.aprīļa rītā devās no SIA “Bērnu Oāze” Rēzeknes novada, Mākoņkalna pagasta uz izglītības iestādi Rēzeknes novadā, Maltā, bet tur neieradās.

Kā informē Valsts policijā, līdz šim brīdim puiša atrašanās vieta nav zināma. Stefans bija ģērbies melnā virsjakā, pelēkās sporta biksēs, galvā rūtaina ausainē.

Augums aptuveni 180 centimetri, īsi, tumši brūni mati. Nepilngadīgais var atrasties Ogres novadā, viņam ir nosliece uz klaiņošanu. Ja jums ir informācija par Servjukova atrašanās vietu, policija lūdz zvanīt pa tālruni 64603500, 6403578 vai 110.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Iespējams, meklē? Jeb iespējams – pusaudzi? Ko tad īsti?

  2. Klaiņot vairs nedrīkstēs? Dzert un pīpēt arī nedrīkst…kas jaunatnei vairs paliek?

  3. Vakar 21 05 bijis draugos!

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (39)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Ārsta nāve Siguldas slimnīcas lifta šahtā raisījusi daudz jautājumu (1)73 gadus veca ārsta nāve Siguldas slimnīcas lifta šahtā raisījusi daudz jautājumu. Mirušā atrašanās vieta liek domāt nevis par kritienu, bet, iespējams,
Draugiem Facebook Twitter Google+