×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.2°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
8. maijs, 2015
Drukāt

Rēzeknes policija meklē meklē bezvēsts pazudušo Jāni Kalvānu (3)

Foto - Valsts policijaFoto - Valsts policija

Rēzeknes iecirknis meklē bezvēsts pazudušo Jāni Kalvānu, kurš 2. maijā izbrauca no Nautrēnu pagasta Kapiņu ciema, un kopš tā laika nav informācijas par vīrieša atrašanās vietu.

Kā informē Valsts policijā, Kalvāns ar automašīnu Mercedes Benz 300, valsts numurs HN6244, izbraucis no Rēzeknes novada, Nautrēnu pagasta ciema Kapiņi.

Jāņa Kalvāna pazīmes: augums 170 centimetri, īsi mati, viņš bija ģērbies zaļā darba formā. Ja jums ir jebkāda informācija par vīrieša atrašanās vietu, policija lūdz ziņot pa tālruni 64603500, 64603534, 27018751 vai vērsties tuvākajā policijas iestādē.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. TAS IR BIJIS PIE MUMS BET ES NEKO NEDARIJU

  2. lai policisti kārtīgi pakrata Kuzmanus,tie jau visu prot gan zagt,gan mašīnas dedzināt un vienmēr ar Rēzeknes policijas( labo darbu) tiek sveikā cauri Jāņis pēdējā vieta kur tika redzēts ir Kuzmani noRogovkas ,kuri pēc tautas stāstītā tur izsituši mašīnai logus un pašam Jānim sadevuši.

    • Pilnibā piekrītu!-Bet labi satirijuši pec sevis, pat nevienas lausķiņas nebija no stikla… Bet asinis bij atrastas taka viņi vien ir vainīgi!..

Draugiem Facebook Twitter Google+