×
Mobilā versija
+13.4°C
Visvaldis, Nameda, Ritvaldis
Otrdiena, 24. aprīlis, 2018
4. novembris, 2014
Drukāt

Režisors Martinsons sāks trešo projektu kopā ar aktrisi Kaori Momoi

Foto: LETAFoto: LETA

2015. gada augustā un septembrī Rīgā un Kobē (Japāna) notiks režisora Māra Martinsona jaunās spēlfilmas “Maģiskais kimono” filmēšana, kas būs režisora trešais kopdarbs ar japānu aktrisi Kaori Momoi, portālam LA.lv pavēstīja producente Liene Krūkle.

Producente stāsta, ka ideja par jaunu stāstu filmai, kas noritētu Latvijā un Japānā, abiem radusies tūlīt pēc spēlfilmas “Oki – okeāna vidū” pirmizrādes Rīgā šā gada aprīlī.

Režisors Māris Martinsons: “Ikreiz, strādājot kopā ar patiesi izcilo kinoaktrisi Kaori Momoi, esmu vēlējies, kaut būtu iespēja filmēt viņu tieši Japānā. Vēlāk atklājās, ka Momoi savukārt, iemīloties Rīgā, ir domājusi par stāstu, kas viņas varoni atvestu šurp. Kad aprīlī, simboliski noslēdzot vienu projektu, atvadu vakariņu laikā sākām par to runāt, vienojāmies strādāt pie filmas, kuras sākums būtu Japānā, bet vēlāk Momoi varone atplauktu tieši Rīgā. Tā būs mūsdienu pasaka par to, kā japāņu sieviete sevi atklāj no jauna caur traģikomiskiem notikumiem, kimono mākslas un nacionālās virtuves noslēpumiem.”

Režisors Martinsons jau viesojies Kobē, apskatot iespējamās filmēšanas vietas, šobrīd notiek aktieru atlase un filmēšanas komandas, un partneru piesaiste gan Latvijā, gan Japānā.

Savukārt iepriekšējā Martinsona spēlfilma – “Oki – okeāna vidū” ar Kaori Momoi un Andri Buli galvenajās lomās – novembra vidū piedalīsies 22. starptautiskajā filmu festivālā “Camerimage”, kas no 15. līdz 22. novembrim norisināsies Bidgoščā (Polija). Tā iekļauta festivāla Eiropas Panorāmas sekcijā, kas prezentē pašas interesantākās kinematogrāfijas jomā radītās filmas, kas producētas Eiropā pēdējā gada laikā.

Tāpat šīs nedēļas beigās režisors Māris Martinsons un producente Linda Krūkle Losandželosā apmeklēs vienu no lielākajiem kino tirgiem pasaulē American Film Market , prezentējot vairākus spēlfilmu projektus dažādos attīstības līmeņos, un līdztekus turpinot darbu pie spēlfilmas “Maģiskais kimono” tēlu un sižeta attīstīšanas kopā ar galvenās lomas atveidotāju – aktrisi Kaori Momoi.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+