Uncategorized

Režisors Miks Ozoliņš jau vairāk nekā septiņus gadus mitinās Amerikā 0

Foto – Facebook.com

Šobrīd kanāls 360TV piedāvā sekot līdzi mūsu tautiešu gaitām Amerikā jaunajā piedzīvojumu šovā “Sapnis par Ameriku”, ko vada aktieris Intars Rešetins. Viens no šova varoņiem ir arī Amerikā nu jau septiņus gadus mītošais režisors Miks Ozoliņš (33).

Kā vēsta žurnāls “Privātā dzīve”, lai gan šobrīd jau ilgāku laiku Mika sirdi iekarojusi Džonella Greja, viņa dzīves īpašākā sieviete noteikti ir piecgadīgā meita Aislija, kura dzimusi attiecībās ar slavenās dziedātājas Riannas fona vokālisti Kimberliju Inci. Aislija divreiz mēnesī apmeklē latviešu skoliņu un katru nedēļu dodas uz baleta nodarbībām.

Savukārt Miks darbojas savā interneta šovā “Chronicles of a Laptop Warrior”, kura notikumus var vērot kanālā “Youtube”. “Ar savu moci un tam piestiprinātu laptopu piebraucu pie dažādiem uzņēmumiem un ar Facebook, Instagram un YouTube reklāmām, kuras izveidoju savā datorā, palīdzu tiem iegūt vairāk pircēju un klientu.”

Leģendārais amerikāņu “Harley-Davidson” motocikls ir Mika ikdienas pārvietošanās līdzeklis, kas savulaik iegādāts par pirmo internetā nopelnīto naudu.


LA.lv