×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.9°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
7. septembris, 2016
Drukāt

Režisors: Niks Keivs uzņēma filmu, lai nevajadzētu publiski runāt par dēla nāvi

Foto - Leta/AFPFoto - Leta/AFP

Dokumentālās filmas “One More Time With Feeling” režisors atklājis, ka austrāliešu mūziķis Niks Keivs uzņēmis kinolenti, lai ar žurnālistiem un faniem nevajadzētu apspriest dēla nāvi.

Keiva 15 gadus vecais dēls Artūrs pagājušogad nomira, nokrītot no klints. Mūziķis tolaik strādāja pie albuma “Skeleton Tree”.

“Par šo ierakstu nevar runāt atrauti no viņa dēla nāves konteksta,” Venēcijas kinofestivālā žurnālistiem teica filmas režisors Endrū Dominiks. “Nav tā, ka viņš negrib runāt par to, kas notika ar Artūru. Viņš tikai negrib to apspriest ar svešinieku baru. Viņa risinājums bija uzņemt filmu, kas kalpotu kā droša platforma.”

Dokumentālā 3D filma tika demonstrēta Venēcijas kinofestivālā ārpus konkursa programmas, tātad tā necīnās par balvām.

“Tā nav naratīva filma. Tā ir visaptveroša pieredze,” skaidro Dominiks. “Skatītājs nedomā, kas notiks tālāk, bet filma viņu vienkārši apņem.”

Dominika pazīstamākā filma ir drāma “The Assassination of Jesse James by the Coward Robert Ford” (“Džesija Džeimsa slepkavība no gļēvuļa Roberta Forda rokas”).

Režisors atzina, ka Keivam par filmu esot dalītas jūtas. “Es nedomāju, ka viņš uz to var paraudzīties tāpat kā jebkurš cits cilvēks,” sacīja Dominiks.

Venēcijas kinofestivāls noslēgsies 10. septembrī.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+