Sports
Hokejs

Rezultatīvais Majone līderis KHL Zvaigžņu spēles balsojumā0


Rīgas “Dinamo” aizsargs Metjū Majone ir tuvu tam, lai janvārī KHL Zvaigžņu spēlē laukumā dotos starta sastāvā.
Rīgas “Dinamo” aizsargs Metjū Majone ir tuvu tam, lai janvārī KHL Zvaigžņu spēlē laukumā dotos starta sastāvā.
Foto: Kaspars Volonts/Rīgas “Dinamo”

Rīgas “Dinamo” rezultatīvais aizsargs Metjū Majone ir tuvu tam, lai piedalītos KHL Zvaigžņu spēlē, jo pagaidām viņš līdzjutēju balsojumā saņēmis vislielāko atbalstu.

Līdzjutēji līdz 14.novembrim balsojumā, kas notiek KHL Zvaigžņu spēles oficiālajā mājas lapā (https://www.allstarweek.com), noteiks četru komandu starta sastāvus, no katras divīzijas iebalsojot pa četriem spēlētājiem.

Majones rezultatīvo sniegumu fani ir novērtējuši, jo kanādietis nedēļas laikā saņēmis 1943 balsis, kas ir pārliecinoši labākais rādītājs starp visiem līgas spēlētājiem.

Šobrīd Majone ir līderis Bobrova divīzijā, kur labāko četriniekā ar 997 balsīm ir arī cits rīdzinieku leģionārs Līnuss Videls, kā arī Sanktpēterburgas “SKA” hokejisti Ņikita Gusevs (1647) un Patriks Herslijs (1448).

KHL debitants Majone ir pārsteidzis visus, jo 24 spēlēs nopelnījis 27 (6+21) rezultativitātes punktus, esot līgas rezultatīvākais aizsargs. Par punktu no viņa atpaliek Herslijs un Derens Dīcs no Astanas “Baris”.

Saistītie raksti

Tikmēr Videls ar 13 precīziem metieniem dala līderpozīciju līgas labāko snaiperu galvgalī, tikpat vārtos iemetot arī Antonam Burdasovam no Ufas “Salavat Julajev” un somam Juso Pūstinenam no Ņižņekamskas “Ņeftehimik”.

KHL Zvaigžņu spēle 20.janvārī notiks Kazaņā. Tajā sacentīsies četru divīziju komandas. Starta sastāvus (četrus spēlētājus) balsojumā noteiks līdzjutēji, pēc tam mediju pārstāvji balsojumā noteiks pa vienam vārtsargam, aizsargam un uzbrucējam katrā komandā, bet pārējos spēlētājus izraudzīsies KHL sporta departaments.

LA.lv