Sports
Futbols

RFS futbola klubs pastiprinās ar Eduardu Višņakovu 16

foto: facebook.com

Latvijas futbola uzbrucējs Eduards Višņakovs, kurš savulaik regulāri izpelnījās izsaukumu arī uz valstsvienību, pievienojies “SynotTip” Latvijas virslīgas komandai RFS, vēsta klubs.

Zīmīgi, ka RFS komandā spēlē 27 gadus vecā Eduarda Višņakova brālis Aleksejs, kuram ir 33 gadi.

Višņakovs jūnijā bija devies uz pārbaudi Krievijas premjerlīgas jaunpienācējā Habarovskas SKA, tomēr klubs ar futbolisti nolēma līgumu neslēgt.

Pagājušo sezonu Višņakovs pavadīja Polijas komandā Hožuvas “Ruch”. Laukumā viņš izgāja 15 mačos un iesita tikai vienus vārtus, ko paveica sezonas noslēdzošā mača izskaņā. Savukārt “Ruch” komanda zaudēja vietu Polijas augstākajā līgā.

Jaunākais no brāļiem Višņakoviem bija izīrēts no Beļģijas komandas “Westerlo”. Arī šī vienība šogad zaudēja vietu savas valsts augstākajā līgā, tomēr Latvijas futbolista kontrakts pēc sezonas noslēdzās. Pirms vietas sastāvā zaudēšanas uzbrucējs Beļģijas vienības sastāvā paguva piedalīties 16 spēlēs, kuru laikā guva trīs vārtus.

Karjeras laikā Višņakovs ir pārstāvējis arī Rīgas “Daugavu”, “Ventspili”, Kazahstānas komandu Karagandas “Šahtjor” un Lodzas “Widzew” no Polijas.

Latvijas valstsvienības rindās Višņakovs ir piedalījies 14 spēlēs, taču vārtus pagaidām vēl nav guvis, turklāt pēdējā laikā uz izlasi netiek saukts.

RFS ar 15 punktiem 11 spēlēs Latvijas virslīgas kopvērtējumā ieņem piekto vietu.

LA.lv