×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.0°C
Jautrīte, Kamila, Digna, Sāra
Ceturtdiena, 19. jūlijs, 2018
15. maijs, 2018
Drukāt

“RIA Novosti-Ukraina” birojā Kijevā veic kratīšanu (2)

Foto - RIA Novosti/ImageForumFoto - RIA Novosti/ImageForum

Ukrainas Drošības dienests (UDD) kopīgi ar Krimas republikas prokuratūru atklājis Krievijas kontrolētu mediju tīkla darbību, kā rezultātā otrdien veikta kratīšana Krievijas valsts ziņu aģentūras “RIA Novosti” Kijevas birojā.

“Tiesībsargi noskaidroja, ka agresorvalsts tos izmantoja hibrīdā informācijas kara ietvaros pret Ukrainu. Šobrīd notiek izmeklēšanas darbības,” paziņoja UDD pārstāve Jeļena Hitļanska.

Viņa norādīja, ka šobrīd tiek veikta kratīšana “RIA Novosti-Ukraina” birojā Kijevas centrā.

Hitļanska arī pavēstīja, ka tiesībsargi otrdienas rītā aizturējuši “RIA Novosti-Ukraina” vadītāju, Ukrainas pilsoni Kirilu Višinski.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Ukraina ir valsts, kur nabadzība, korupcīja, ekonomiska bedre, kur nav cilvēktiesību, kur tirgo ar cilvēku organiem, kur narkomani šauj pa pailsētam no lielgabaliem, kur dedzina cilvekus Odessā, no kurienes beg cilvēki. Ukrainas valsts vadība sastāv no homoseksuāliem un tas ir faksts. Tadā valstī nevar būt normālas cilvēk cienīgas politikas, vārdu brīvības un dzīves.

  2. Ukraina ir tas valsts kur sadedzināja cilvēkus Odessā? valsts, kur fašistu gājieni ir norma? Valsts kur pie varas homoseksuāli? Valsts, kurš šauj ar lielgabaliem pa pilsētam? Ukraina ir valsts agressors

Draugiem Facebook Twitter Google+