Mobilā versija
+4.5°C
Leonīds, Leonīda
Ceturtdiena, 20. oktobris, 2016
25. augusts, 2014
Drukāt

Ričards Atenboro: dzīves gudrība un labākās filmas

Foto: AFPFoto: AFP

Par ģimeni un darbu:
“Dievinu savu ģimeni, viņi ir manas dzīves prieks. Tomēr esmu ziedojies savam darba. Ja sestdienas rītā, kad esmu apņēmies būt kopā ar bērniem, kas notiktu UNICEF, RADA, patversmē vai kur citur, es ļautu šim notikumam ņemt virsroku. Tagad jūtos vainīgs…”

Par stilu:
“Man rūp stils. Patiesi, man rūp stils, bet tikai tāds, kas kalpo cilvēkam.”

Par nāvi:
“Savā pēdējā filmēšanas dienā es būtu laimīgs pateikt: “Nofilmēts!” un atmest pakavus.

Par atmiņu:
“Manā vecumā vienīgās problēmas sagādā vārdu atcerēšanās. Saucot visus par dārgumiņiem, tam ir mazāk saistības ar manu kaislīgo apbrīnu pret kādu, vairāk ar to, ka es zinu: ir droši viņus tā dēvēt. Taču es, protams, viņus arī dievinu.”

Par varoņiem:
“Es ticu, ka mums nepieciešami varoņi, mums nepieciešami cilvēki, pie kuriem varam piemērīt paši savus trūkumus.”

Par izdomu:
“Es dodu priekšroku faktiem, nevis izdomai.”

Par nāvessodu:
“Manuprāt, ir piedauzīgi domāt, ka mēs varētu lemt par kāda dzīvību, neatkarīgi no tā, ko šis cilvēks it kā ir vai nav izdarījis.”

Filmu treileri:

Pievienot komentāru

Grupa "Tumsa" 25. jubilejā svin dzīviAr koncertu 21. oktobrī Jelgavas Kultūras namā savu 25 gadu jubilejas koncertturneju uzsāks grupa "Tumsa". Koncertos Jelgavā, Liepājā, Valmierā, Rēzeknē un Rīgā grupas mūziķi sola svinēt dzīvi, izpildot gan "Tumsas" populārākās, gan arī jaunākās dziesmas.
FOTO: Melngalvju namā aizvadīta paraugballe “Elegances ritmos” (14)Sestdien Melngalvju namā risinājās balle “Elegances ritmos”, kurā viss notika pēc augstākajiem Vīnes baļļu standartiem. To organizēja balles deju kursu “Manieres” vadītājs
Draugiem Facebook Twitter Google+