×
Mobilā versija
Brīdinājums +25.9°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
5. jūnijs, 2014
Drukāt

Rīdzenes ielā sāksies “Plūdi”

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Latvijas Mākslas akadēmijas studentu modes skates “Plūdi” tērpi sākot ar 11. jūniju būs skatāmi t/c Galerija Centrs uz Rīdzenes ielas, tā atklājot “Art&Shopping” 2014 izstāžu sēriju, vēsta sabiedrisko attiecību speciāliste Renāte Kulomina.

Projekts “Art&Shopping” ik vasaru iepazīstina Rīgas iedzīvotājus un viesus ar mūsdienu Latvijas kultūras zīmēm un sasniegumiem, piedāvājot vēl neredzētas un krāšņas mākslas izstādes.

Pirmā cikla izstāde, “Plūdi”, uz Rīdzenes ielas būs skatāma līdz 26. jūnijam. Tajā tiks eksponētas 14 Latvijas Mākslas akadēmijas studentu — topošo modes mākslinieku — tērpu kolekciju skices. Darbi sniegs ieskatu jaunās modes mākslinieku paaudzes radošajā darbībā, kurā uzskatāmi atspoguļojas radošais process no iedvesmas avota līdz ideju realizācijas gaitai, kas dažreiz ir negaidītu pavērsienu piepildīta un ir svarīgs posms tērpu kolekcijas konceptuālā risinājuma izstrādē.

Šogad izstādes koncepcija ir pakārtota topošās modes skates tēmai. Plūdi ir gatavi pārsteigt ar Latvijas modes dizaina tradīciju noturību un radošās enerģijas un ideju nevaldāmo vēlmi izlauzties pretī jauniem nākotnes izaicinājumiem.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+