×
Mobilā versija
Brīdinājums +22°C
Aleksis, Alekss, Aleksejs
Pirmdiena, 16. jūlijs, 2018
17. marts, 2018
Drukāt

Rīdziniecei pieprasa samaksāt parādu par elektrību, kuru viņa nav lietojusi (12)

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Līgatniece Madara Rīgā dzīvo jau astoto gadu, tādēļ liels bija viņas pārsteigums, kad nejauši uzzinājusi, ka, izmantojot viņas identitāti, pieslēgta elektrība kādā dzīvoklī Valkā.

Marta sākumā Madara savā vecajā e-pastā pēkšņi ieraudzīja paziņojumu no parādu piedzinējiem par 291,78 eiro piedziņu. Pamatparāda summu veido 279,09 eiro, kavējuma procenti sasniedz 5,59 eiro, turpretī 7 eiro uzrādīti, kā “parāda atgūšanas izdevumi”.

Pieslēguma adrese norādīta Valkā, namā, kurā Madara nekad nav dzīvojusi. Sazinoties ar “Electrum” darbiniekiem, tie stāstījuši dažādas versijas, kā uz Madaras vārda nokārtots līgums.

Pievienot komentāru

Komentāri (12)

 1. ziniet, es burtiski nesen arzemees nokluvu lidziga situacija, kur viena latviete zinadama manu identitati sataisija lidzigu situaciju. es pilniba esmu parliecinata, ka vainigas ir iestades- vai tas ir LV vai kur citur, tam nav nozimes. ja kads var panemt kada datus un pieregistreties bez skersliem, parbaudes vai elementaras logoshanas interneta, bez paroleem vai citas droshiibas, tad vainiga ir pati iestade, kas paklauj sabiedribu krapshanas riskam un nav nozime ta ir valsts vai privata iestade. nupat bija gadijumi ar maju izkrapshanaam viltojot datus. milie cikveki, nesakiet savus precizus dzimshanas datus, pieaksta vietas, un savu vardu kuram katram bez vajadzibas. turat savus dokumentus droshas vieta un nedodat tos jebkuram rokaas. sargajiet savus bankas datus. neesiet naivi un neuzticaties pat saviem labakajiem draugiem. uzmanaties sniegt savu info visadiem feisbukiem utt. velreiz saku -neesiet naivi!

 2. vainiga ir iestades, kas pielauj registreties ar zagtu identitaati.

 3. Nu vai nav dura?! Pati iedod visu info..uzrada pasi..iedod tās kopiju..vel naudu aizsūta..un tad kauc pa visu LV ka apčakarēta…

 4. Pirmie divi komentāri izteikti krievu troļļi, kuru vienīgais uzdevums radīt nepatiku pret Latviju. Par tēmu, vai nē, nav svarīgi, galvenais izliet savus vēmekļus.

  • Jautājums Andrim :
   Tu uzrakstīji par tēmu ??? Galvenais – uzliet savus vēmekļus …

  • krievu trollis esi tu pats. Es esmu Britu pilsonis. Es dodu padomu, kā pareizi rīkoties, lai paglābtos no latvijas represīvā aparāta vajāšanas, ja kādam tas vēl nav ienācis prātā.

 5. Es lepojos ar to, ka nu jau vairs NEESMU latvijas pilsonis. Uzskatu, ka atteikšanās no 4.maija režīma pilsonības ir vērtīgs un pareizs lēmums.

 6. spļāviens vēlēšanu urnā Atbildēt

  Zin’, tautieši, kas par $ūdiem – sanāk, ka mēs jau piedzimstot šai valstī, kļūstam par tās parādniekiem! Visādi OIK, zemes noma, pieslēguma maksa elektrībai, gāzei un visam citam, ko mēs, iespējams, nemaz nelietojam, agri vai vēlu mums ļauj iepazīties ar parādu piedzinējiem. Obano parazītu lielvalsts, odnako? Un, ja nākšot krievi, mums šie parazīti būšot jāaizstāv?

Draugiem Facebook Twitter Google+