Latvijā
Sabiedrība

Rīdziniecēm ir aizdomas, ka vietējā internetveikalā iegādājušās viltotas smaržas2

Rīdziniecēm ir aizdomas, ka vietējā internetveikalā iegādājušās viltotas smaržas, vēstīja TV3 raidījums “Bez Tabu”.

Sievietēm kādā veikalā iepatikušās jaunas smaržas. Mājās viņas apskatījās, ka internetveikalā tās ir nopērkamas pa divreiz mazāku cenu. Daudz neprātojot, nopirkušas. Kad kārotā prece saņemta sapratušas, ka kosmētikas veikalā smaržām bijis pavisam cits aromāts. Tā paraugu abas salīdzinājušas ar internetveikala preci. Abas domā vienādi: aromāti ir atšķirīgi, un radušās aizdomas, ka tikušas pie pakaļdarinājuma.

Interneta veikalā sacījuši, prece ir oriģināla un piedāvājuši nosūtīt uz ekspertīzi. Jaunietes mamma atteikusies, jo gribētu neatkarīga eksperta slēdzienu.

Internetveikala pārstāve Kristina Frejslere pārliecināta, ka smaržas ir oriģinālas. Ja klientam liekas, ka smaržas neatbilst kvalitātei, tad ziņo piegādātājam, kas sazinās ar ražotāju. Līdz šim nevienam aromātam neesot konstatējuši neatbilstību kvalitātei.

“Bez Tabu” aptaujātie cilvēki, tostarp aromātu pazinēja, kosmētikas veikala vadītāja Diāna Megi gan atzīst, ka aromāti ir dažādi. Iepakojums gan izskatās oriģināls.

Interneta veikalā iegādātās smaržas jau nogādātas policijā un notiks ekspertīze, lai pārliecinātos, vai tās ir oriģinālas.

Plašāk pievienotajā video:

LA.lv