×
Mobilā versija
+11.6°C
Līksma, Bārbala
Trešdiena, 25. aprīlis, 2018
21. maijs, 2014
Drukāt

“Rīdzinieka kartes” turētājiem sola atlaides pilsētas slimnīcās un dzemdību namā

Foto: LETAFoto: LETA

“Rīdzinieka kartes” atlaižu programmas pirmajā paketē būs 1. un 2. slimnīca, dzemdību nams un poliklīnikas, intervijā laikrakstam “Neatkarīgā” atklāj Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs (SC).

Pēc viņa teiktā, tas nozīmē, ka “Rīdzinieka kartes” turētājiem būs atlaides šajās slimnīcās, dzemdību namā un poliklīnikās. Atlaižu apmērs svārstīšoties, un par precīziem skaitļiem vēl tikšot lemts.

“Tālāk būs sadarbība ar privātiem uzņēmumiem. Vēlmi sadarboties ar Rīgas pilsētu jau ir izteikuši atsevišķi tirdzniecības tīkli, aptieku tīkli un privātie veselības centri. Šīm kompānijām ir izdevīgi piedāvāt atlaides, jo tad viņi garantēti saņem lojālākus klientus,” uzskata Ušakovs.

LETA jau ziņoja, ka Rīgas dome pagājušajā nedēļā apstiprināja “Rīdzinieka kartes” izsniegšanas un lietošanas noteikumus, kas paredz, ka tās īpašnieki varēs saņemt dažādus pašvaldības un tās partneru piedāvātos atvieglojumus.

Līdz šim gan joprojām nav precīzi zināms, kādi tieši labumi būs pieejami “Rīdzinieka kartes” turētājiem – vispirms apstiprināts “Rīdzinieka kartes” statuss, bet konkrētas vienošanās varētu tikt slēgtas tuvākajā laikā.

Sīkāka informācija par solītajām rīdzinieku priekšrocībām varētu kļūt zināma šīs nedēļas gaitā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+