×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.5°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
10. jūlijs, 2015
Drukāt

Rīdzinieki aicināti apmeklēt lekciju par psihoemocionālo veselību pirmspensijas vecumā

Foto - Shutterstock.comFoto - Shutterstock.com

Kā veiksmīgāk pielāgoties sociālajām, emocionālajām un veselības stāvokļa izmaiņām pirmspensijas vecumā, lai spētu saglabāt labu pašsajūtu un dzīves kvalitāti? Uz šiem un citiem jautājumiem atbildes varēs gūt bezmaksas lekcijā, ko rīdziniekiem organizē Rīgas domes Labklājības departaments sadarbībā ar SIA „Latvian Holidays”.

Lekcija notiks 16.jūlijā plkst. 17:00-19:00, Skolas ielā 11 Rīgā, „Art Hotel Laine” 4.stāvā. Lekciju vadīs sertificēta psihoterapeite B. Griškeviča un psiholoģe S. Knipše.

Lekcijas dalībnieki uzzinās par:

• krīzēm, kuras cilvēks piedzīvo 55 – 65 gadu vecumā;
• veidiem, kā šīs krīzes veiksmīgi pārvarēt;
• dzīves kvalitāti un psihoemocionālo veselību;
• individuālajiem dzīves mērķiem un resursiem tos sasniegt.

Lai apmeklētu lekciju, sava dalība iepriekš jāpiesaka pa tālruni 28275992 (I. Krūmiņa, lekciju koordinatore) vai e-pastā: konsultanti.psihologi@gmail.com.

Lekcijai aicinām pieteikties rīdziniekus, kuru deklarētā dzīves vieta ir Rīgā.

Pirmspensijas vecums cilvēka dzīvē ir laiks, ko var uzskatīt par cilvēka brieduma gadiem, bet iegūtās zināšanas, pieredzi, kā arī līdz šim izkopto dzīvesveidu, var vērtēt kā sava līdzšinējā darba augļus. Mūsdienu pasaules kārtībā liela nozīme tiek piešķirta profesionālai karjeras attīstībai un materiālām vērtībām kā sasniegumu skalai, turklāt šodienas ekonomiski svārstīgajā un tehniski attīstītajā darba ikdienā nepieciešamas spējas un prasmes ātri pārkārtoties, būt gataviem mainīt uzskatus, profesionālās vajadzības vai mērķus. Tādēļ mūsu ikdiena saistās gan ar sava līdz šim sasniegtā novērtējumu, gan nemitīgām pārmaiņām, kam mums jāpielāgojas, jāpapildina savas zināšanas un nemitīgi jāattīstās. Bet tas ne katram padodas viegli – neizbēgamajā novecošanās procesā liela daļa cilvēku izjūt grūtības iekļauties gan sociālās vides dzīvē, gan profesionālajā darba vidē. Pirmspensijas vecumā tas vistiešākajā mērā saistās gan ar kognitīvo spēju, gan sociālo un fizioloģisko funkcionēšanu.

Lekcijas dalībnieki būs aicināti arī aktīvi uzdot savus jautājumus un piedalīties diskusijā.

Vairāk informācijas – www.veseligsridzinieks.lv

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+