×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.5°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
7. marts, 2012
Drukāt

Rīdziniekiem iespējams apmeklēt mūžizglītības kursus

klase1

Sākot no marta, rīdziniekiem vairākās Rīgas apkaimēs ir iespēja apmeklēt dažādus mūžizglītības kursus, lai apgūtu jaunas prasmes un attīstītu savu talantu, aģentūru LETA informēja Rīgas domē.

Pieaugušo neformālās izglītības pasākumi tiek organizēti ar pašvaldības finansiālu atbalstu, taču kursu apmeklētājiem jāveic arī neliels līdzdalības maksājums.

Pieaugušo neformālās izglītības kursus nodrošina Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta padotības iestāde Rīgas Izglītības un informatīvi metodiskais centrs. Kursi tiek plānoti un organizēti pēc iedzīvotāju pieprasījuma un pamatojoties uz iepriekš veikto pieaugušo neformālās izglītības pasākumu aptaujas rezultātiem.

Pašlaik pieprasītākie ir rokdarbu kursi, taču tiek plānotas un piedāvātas arī šūšanas, dārzkopības un foto nodarbības, kā arī gleznošanas un psiholoģijas kursi. Pieprasīti ir arī datorkursi, kas domāti vecāka gadagājuma cilvēkiem, lai apgūtu prasmes maksājumu veikšanai internetā un iegūtu zināšanas par modernajām saziņas iespējām, izmantojot e-pastu un “Skype”. Pēc programmas apguves dalībniekiem tiek izsniegta arī apliecība.

Kursi notiek vairākos Rīgas mikrorajonos – Rīgas Izglītības un informatīvi metodiskā centra telpās Kaņiera ielā 15, Rīgas Jāņa Poruka vidusskolā Gaujas ielā 23, Rīgas 18.vakara (maiņu) vidusskolā Sīmaņa ielā 14, Rīgas 21.vidusskolā Tomsona ielā 35, Rīgas 84.vidusskolā Lielvārdes ielā 141, Rīgas 94.vidusskolā Ozolciema ielā 26, Rīgas 61.vidusskolā Pārslas ielā 14.

Informācija par kursiem pieejama Rīgas domes Apmeklētāju pieņemšanas centros, Rīgas pilsētas izpildirekcijās, kā arī interneta vietnē “www.riimc.lv” sadaļā “Mūžizglītība”.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+