×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.5°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
11. augusts, 2015
Drukāt

Rīdziniekus aicina aizpildīt anketas konkursa “Gada balvas sociālajā nozarē” nominācijai “Iedzīvotāju paldies”

Foto - LETAFoto - LETA

Laikā līdz 6.decembrim Rīgā otro reizi notiks konkurss “Gada balva sociālajā nozarē”, un šogad pirmo reizi konkursam varēs pieteikt darbiniekus nominācijai
“Iedzīvotāju paldies”, aģentūru LETA informēja Rīgas domes Labklājības departamenta Iedzīvotāju informēšanas nodaļas vadītāja Lita Brice.

Konkursu organizē Rīgas domes Sociālo jautājumu komiteja sadarbībā ar Rīgas domes Labklājības departamentu, lai apzinātu un godinātu sociālās un veselības aprūpes nozares darbiniekus Rīgas pilsētas pašvaldības iestādēs, kuri profesionāli, atbildīgi un godprātīgi veic savus darba pienākumus, sniedzot atbalstu rīdziniekiem. Tāpat konkursa mērķis ir veicināt izpratni par sociālās, medicīnas nozares darbinieku darbu, popularizēt un celt to prestižu sabiedrībā, paaugstināt darbinieku motivāciju un piederības sajūtu savai profesijai.

Šogad pirmo reizi konkursam “Gada balva sociālajā nozarē” varēs pieteikt darbiniekus nominācijai “Iedzīvotāju paldies”. Rīgas Sociālā dienesta 13 teritoriālajos un dienas centros, trijos ilgstošas sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas institūcijās, Rīgas pašvaldības Bērnu un jauniešu centra struktūrvienībās, Rīgas patversmes nodaļās, kā arī Rīgas 1.slimnīcas poliklīnikās, Rīgas 2.slimnīcā, Rīgas pilsētas Dzemdību namā un sešās Rīgas veselības centra filiālēs izvietotas anketas un aptaujas kastes.

Rīdzinieki aicināti aizpildīt anketu, iepriekš izvērtējot, kuram no darbiniekiem vēlētos pateikt paldies par laipnu, saprotošu izturēšanos, atsaucību un iejūtīgu attieksmi, risinot līdzcilvēku veselības un sociālās problēmas, sniedzot atbalstu un palīdzību. Aizpildītās anketas jāiemet aptaujas kastēs. Tāpat anketu var aizpildīt Rīgas domes Labklājības departamenta mājaslapas “www.ld.riga.lv” sadaļā “Aktualitātes”, kur arī var iepazīties ar konkursa nolikumu.

Konkursa galvenās balvas sociālajā un veselības aprūpes nozarē par augsti profesionālām, izcilām zināšanām, atbildīgu, godprātīgu darbu, īpašiem nopelniem savā nozarē un ieguldījumu kolektīva saliedēšanā gada nogalē saņems divi “Leonīda Kurdjomova balvas” nominanti.

Kuri kļūs par laureātiem, varēs uzzināt svinīgā pasākumā “Gada balva sociālajā nozarē” šā gada 21.decembrī.

2014.gada nogalē konkurss “Gada balva sociālajā nozarē” notika pirmo reizi, un tika saņemti 67 pieteikumi. “Leonīda Kurdjomova balva” tika pasniegta Ausmai Bakānei – Rīgas pašvaldības Bērnu jauniešu centra struktūrvienības “Imanta” vadītājai, kura sociālajā nozarē bija nostrādājusi 44 gadus, bet otru balvu saņēma Genādijs Sevastjanovs – SIA “Rīgas 1.slimnīcas” valdes loceklis, kura darba stāžs veselības aprūpes nozarē ir 41 gads.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+