Mobilā versija
Brīdinājums +6.9°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
22. novembris, 2014
Drukāt

Rīdziniekus aicina pieteikties pabalstam pārtikas iegādei (1)

Foto-LETAFoto-LETA

Rīgas domes Labklājības departaments aicina rīdziniekus pieteikties pabalstam pārtikas iegādei, aģentūru LETA informēja Rīgas domes sabiedrisko attiecību nodaļā.

Pabalstam varēs pieteikties no pirmdienas, 24.novembra, līdz nākamā gada 31.martam, un tā apmērs ir 45 eiro.

Pabalstu pārtikas iegādei piešķirs rīdziniekiem, kuri deklarējuši pamata dzīvesvietu Rīgas administratīvajā teritorijā ne mazāk kā 12 mēnešus pirms pabalsta pieprasīšanas.

Tiesības uz pabalstu ir noteiktām iedzīvotāju grupām. To var saņemt bērni invalīdi vai ar celiakiju slimi bērni, atsevišķi dzīvojošam vai ģimenē, kurā nav nevienas darbspējīgas personas, dzīvojošam valsts vecuma pensijas saņēmējam, invaliditātes pensijas saņēmējam un sociālā nodrošinājuma pabalsta saņēmējam, ja ģimenes pēdējo trīs mēnešu vidējie ienākumi nepārsniedz 257 eiro katram ģimenes loceklim mēnesī. Pabalstu var saņemt arī valsts vecuma pensijas invaliditātes pensijas un sociālā nodrošinājuma pabalsta saņēmējs, kas dzīvo ģimenē, kas atzīta par trūcīgu.

Pieteikties pabalstam var, vēršoties Rīgas Sociālajā dienestā, uzrādot personu apliecinošu dokumentu un uzrakstot iesniegumu. Pabalsts bērnam invalīdam vai ar celiakiju slimam bērnam tiek piešķirts bez ģimenes ienākumu un materiālā stāvokļa izvērtēšanas. Pabalsts tiek izmaksāts, pārskaitot personas norādītajā norēķinu kontā vai izmaksājot skaidrā naudā.

Pagājušajā gadā šādu pabalstu Rīgā saņēma 13 937 iedzīvotāji.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteni (1)Viņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+