Mobilā versija
Brīdinājums +6.9°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
21. maijs, 2014
Drukāt

Riebiņus vadīs Rožinskis

Foto no www.riebini.lvFoto no www.riebini.lv

Par Riebiņu novada domes priekšsēdētāju otrdien ievēlēts Pēteris Rožinskis. Tika izvirzīti divi kandidāti – līdzšinējais domes priekšsēdētāja vietnieks P. Rožinskis (Reformu partija) un Jānis Kupris (Latgales partija).

Par P. Rožinski balsojuši deviņi, bet par Kupri – seši deputāti. P. Rožinskis iepriekš strādājis par Aizkalnes pagasta padomes priekšsēdētāju, bijis viens no Preiļu novada izveidotājiem un Preiļu novada domes priekšsēdētāja vietnieks. Līdzšinējais domes priekšsēdētājs Ilmārs Meluškāns (Latvijas Zaļā partija) 12. maijā, atrodoties ārpus Latvijas, mira pēkšņā nāvē 52 gadu vecumā.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteni (1)Viņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+