Mobilā versija
-3.6°C
Antons, Antis, Antonijs
Trešdiena, 18. janvāris, 2017
21. maijs, 2014
Drukāt

Riebiņus vadīs Rožinskis

Foto no www.riebini.lvFoto no www.riebini.lv

Par Riebiņu novada domes priekšsēdētāju otrdien ievēlēts Pēteris Rožinskis. Tika izvirzīti divi kandidāti – līdzšinējais domes priekšsēdētāja vietnieks P. Rožinskis (Reformu partija) un Jānis Kupris (Latgales partija).

Par P. Rožinski balsojuši deviņi, bet par Kupri – seši deputāti. P. Rožinskis iepriekš strādājis par Aizkalnes pagasta padomes priekšsēdētāju, bijis viens no Preiļu novada izveidotājiem un Preiļu novada domes priekšsēdētāja vietnieks. Līdzšinējais domes priekšsēdētājs Ilmārs Meluškāns (Latvijas Zaļā partija) 12. maijā, atrodoties ārpus Latvijas, mira pēkšņā nāvē 52 gadu vecumā.

Pievienot komentāru

VIDEO: Pārdaugavā no kravas automašīnas izbirst kastes ar alu (1)Rīgā šodien, kravas automašīnai strauji bremzējot, uz ielas izbirušas kastes ar alu, pastāstīja Valsts policijas preses pārstāve Līna Kaļķe.
"Jā, jā, jā, kļūdījāmies!" Auto žurnālists Pauls Timrots par "Zebras" traci (2)“Jā, jā, jā, kļūdījāmies! Esam gatavi saņemt līgumā noteikto sodu par pērnā gada sižetiem, kas tapa sadarbībā ar Rīgas domes Satiksmes departamentu.
Draugiem Facebook Twitter Google+