Mobilā versija
+8.4°C
Gunārs, Vladimirs, Gunis
Ceturtdiena, 8. decembris, 2016
27. aprīlis, 2015
Drukāt

Ferhoigens: Rietumi nespiedīs Krieviju atdot Krimu Ukrainai (2)

Foto - LETAFoto - LETA

Rietumu politiķiem acīmredzot nav nodoma piespiest Krieviju atdot Krimu atpakaļ Ukrainai, paziņojis kādreizējais Eiropas Komisijas viceprezidents, uzņēmējdarbības un rūpniecības komisārs Ginters Ferhoi­gens.

“Man nav radies iespaids, ka Eiropas valstu valdības attiecību normalizēšanu ar Krieviju saistītu ar Krimas atdošanu atpakaļ Ukrainai,” intervijā “Deutsche Welle” pavēstīja Ferhoigens. “Ticamākais, ka Rietumu politiķiem nav nodoma piespiest Maskavu atdot Krimu, jo ir saprotams, ka tas ir izdarāms tikai ar militāra spēka pielietošanu. Taču, tā kā neviens negrib militāru iejaukšanos, situācija ir diezgan skaidra.” Runājot par iespējamo attiecību atjaunošanu ar Krieviju nākotnē, Ferhoigens norādīja, ka sankcijas tiks atceltas, tiklīdz tiks pārtraukta karadarbība Donbasā.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. kā tad viņi var piespiest?Sankcijas nedarbojas,atliek vienīgi uzsākt karu pret Krieviju.Ukrainas dēļ eiropieši jau nu neies karot,tik traki viņi vēl nav.

  2. Nožēlojams skatījums uz tiesiskumu starptautiskajās tiesībās

Zviedrijā atklās pasaulē pirmo ledus viesnīcu, kas darbosies visu gaduZviedrijā decembra vidū plānots atklāt pasaulē pirmo no ledus veidoto viesnīcu, kas darbosies visu gadu.
Draugiem Facebook Twitter Google+