Mobilā versija
+1.5°C
Aldonis, Agija
Trešdiena, 29. marts, 2017
27. aprīlis, 2015
Drukāt

Ferhoigens: Rietumi nespiedīs Krieviju atdot Krimu Ukrainai (2)

Foto - LETAFoto - LETA

Rietumu politiķiem acīmredzot nav nodoma piespiest Krieviju atdot Krimu atpakaļ Ukrainai, paziņojis kādreizējais Eiropas Komisijas viceprezidents, uzņēmējdarbības un rūpniecības komisārs Ginters Ferhoi­gens.

“Man nav radies iespaids, ka Eiropas valstu valdības attiecību normalizēšanu ar Krieviju saistītu ar Krimas atdošanu atpakaļ Ukrainai,” intervijā “Deutsche Welle” pavēstīja Ferhoigens. “Ticamākais, ka Rietumu politiķiem nav nodoma piespiest Maskavu atdot Krimu, jo ir saprotams, ka tas ir izdarāms tikai ar militāra spēka pielietošanu. Taču, tā kā neviens negrib militāru iejaukšanos, situācija ir diezgan skaidra.” Runājot par iespējamo attiecību atjaunošanu ar Krieviju nākotnē, Ferhoigens norādīja, ka sankcijas tiks atceltas, tiklīdz tiks pārtraukta karadarbība Donbasā.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. kā tad viņi var piespiest?Sankcijas nedarbojas,atliek vienīgi uzsākt karu pret Krieviju.Ukrainas dēļ eiropieši jau nu neies karot,tik traki viņi vēl nav.

  2. Nožēlojams skatījums uz tiesiskumu starptautiskajās tiesībās

Lielbritānija oficiāli sāks izstāšanos no ESLielbritānija trešdien spers bezprecedenta soli nezināmajā, sākot divus gadus ilgu izstāšanās procesu no Eiropas Savienības (ES). Lielbritānijas premjerministres Terēzes Mejas oficiāla vēstule
Lietuvas prokuratūra atklāj baisā nozieguma detaļas Lietuvas prokuratūra paziņojusi, ka bažas rada aizdomās par četru ģimenes locekļu nogalināšanu aizturētā 26 gadus vecā Egidija Anupraiša psihiskais stāvoklis.
Draugiem Facebook Twitter Google+