×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.7°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Svētdiena, 20. maijs, 2018
22. novembris, 2016
Drukāt

Rietumu aktieri iekāro Krievijas pilsonību: Sīgals ieradies Maskavā pēc pases

Foto - EPA/LETAFoto - EPA/LETA

Vēl labi atceramies komentārus plašsaziņas līdzekļos un sociālajos tīklos, kad 2013. gadā pazīstamais franču aktieris Žerārs Depardjē lielo nodokļu dēļ pameta Franciju, apmetoties uz dzīvi Krievijā, kur prezidentam Vladimiram Putinam lūdza un arī saņēma šīs valsts pilsonību.

Vairāku gadu garumā Depardjē ik pa brītiņam izteica kādu labu vārdu par Krieviju, līdz šajā pavasarī izplatījās ziņa, ka aktieris Krieviju tomēr pametis, pārdodot viņam tur uzdāvinātos dzīvokļus un nosaucot Krieviju par “šķūni”.

Tomēr Depardjē pieredze nav atbaidījusi citus cienījama vecuma Rietumvalstu aktierus ar ilgām skatīties Krievijas virzienā. Jau novembra sākumā Krievijas pilsonību piešķīra ASV grāvējfilmu aktierim Stīvenam Sīgalam, kurš kopā ar Putinu piedalījies dažādos cīņas mākslas demonstrējumos, un tieši šajās dienās viņš ieradies Maskavā pēc savas jaunās pases.

Par Ornellas Muti vēlmi iegūt Krievijas pilsonību paziņojis Aleksandrs Reva, kurš ar itāļu aktrisi kopā strādā pie klipa. Aktrisei jau ir rezidentes statuss Krievijā, taču viņa vēlas pieņemt arī šīs valsts pilsonību. Zināms, ka Muti pārcēlusies uz Maskavu un iegādājusies dzīvokli Maskavā netālu no Kristus Glābēja katedrāles. Tāpat par vēlmi sekot Depardjē pēdās un pārcelties uz Krieviju paziņojusi franču aktrise Katrīna Deneva. Tiesa, viņa gan pagaidām nerunā par pilsonības lūgšanu, tikai par to, ka vēlētos padzīvot Krievijā “ne kā tūriste”, iespējams, filmējoties kādā lielākā kinodarbā. Starp iespējamām Denevas lomām Krievijā tiek minēta viņas vārdamāsas carienes Katrīnas II loma. Pati aktrise gan atzinusi, ka viņu vairāk uzrunātu Katrīnas I tēls, taču kopumā galvenais esot vēlme filmēties kādā Krievijas režisora kinolentē. Tiesa, Krievijas pilsonību Deneva gan pagaidām negrasās pieprasīt.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+