Mobilā versija
Brīdinājums +14.1°C
Rodrigo, Rauls
Svētdiena, 24. septembris, 2017
1. janvāris, 2017
Drukāt

Rīgā, 11.novembra krastmalā Jauno gadu ar skaistu uguņošanu sagaidījuši 80 000 cilvēku

Foto Dainis BušmanisFoto Dainis Bušmanis

2017.gadu Rīgā, 11.novembra krastmalā sagaidījuši 80 000 rīdzinieku un pilsētas viesu, informē Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa.
Starp Jaunā gada sagaidītājiem esot bijis daudz jauniešu, kas ieradušies Rīgā uz Tezē dienām.

Pirms pusnakts svinību dalībniekiem varēja klausīties Rīgas mēra Nila Ušakova (S) svētku uzrunu. Skanēja grupas “Otra puse” un solistes Antras Stafeckas priekšnesumi, muzicēja grupa “Colt” un īpašie viesi Aija Andrejeva un Alex.

Tieši gadu mijā, izskanot Latvijas valsts himnai, klātesošie varēja vērot svētku uguņošanu, kuru galvaspilsētas iedzīvotājiem un viesiem demonstrēja SIA “International Fireworks Design”. Uguņošanas muzikālo pavadījumu ir veidojis komponists Zigmars Liepiņš.

Pēc pusnakts svinības turpinājās kopā ar grupu “Big Al & The Jokers”. Svinību vietā iedzīvotājus izklaidēja arī dīdžejs Artis Dvarionas.

Kā informē Rīgas dome, vairāki tūkstoši cilvēku Jauno gadu sagaidīja arī Vecrīgā, kur Doma laukumā darbojās Ziemassvētku tirdziņš un uzstājās mūziķi.

Pievienot komentāru

Jānis Rukšāns politikas vietā izvēlējās puķu dobes"Ir reizes, kad naktī nevaru aizmigt – jādomā par to, ka pie mums tik daudz kas ir izcūkots," saka Jānis Rukšāns, viens no Latvijas Tautas frontes (LTF) dibinātājiem.
Vakar dīķī noslīcis cilvēksVakar dīķī Maltas pagastā, Rēzeknes novadā, noslīcis cilvēks.
Draugiem Facebook Twitter Google+