×
Mobilā versija
Brīdinājums +19°C
Vilis, Vilhelms
Svētdiena, 27. maijs, 2018
22. oktobris, 2013
Drukāt

“Rīga 2014” muzikālo simbolu veidos grupa “Latvian Voices” (3)

Foto - LetaFoto - Leta

"Latvian Voices" uzstājas "Latvijas mūzikas ierakstu Gada balvas 2012" apbalvošanas ceremonijā Latvijas Nacionālajā teātrī.

Rīgas kā 2014. gada Eiropas kultūras galvaspilsētas muzikālo simbolu par nepilniem 20 000 latu veidos “a’capella” grupa “Latvian Voices”.

Kā liecina paziņojums Iepirkumu uzraudzības biroja mājaslapā, nodibinājums “Rīga 2014” slēgs 19 500 latu vērtu līgumu ar SIA “LaVoCaLe Music Management” par “Rīgas 2014” muzikālo simbolu.

Kā aģentūrai LETA pastāstīja nodibinājuma “Rīga 2014” sabiedrisko attiecību programmas vadītājs Mārtiņš Drēģeris, ar grupu “Latvian Voices” jeb SIA “LaVoCaLe Music Management” noslēgtais līgums paredz, ka visos pasākumos, kuros šogad un nākamgad grupa piedalīsies, tiks popularizēta Rīga kā Eiropas kultūras galvaspilsēta. “Rīgas kā 2014.gada Eiropas kultūras galvaspilsētas programmā iekļauti vairāk nekā 200 pasākumi. Kur “Latvian Voices” pēc scenārija iederēsies, tur arī grupa būs. Taču savās uzstāšanās reizēs grupa “Rīgu 2014″ popularizēs arī šogad,” izteicās Drēģeris.

Viņš norādīja, ka līgums paredz vairākas aktivitātes. Piemēram, ja norisinās mesas, koncerti, Rīgas vai Latvijas dienas ārvalstīs un tur paredzēta “Latvian Voices” uzstāšanās, tad mūziķi ikvienu apmeklētāju aicina uz Rīgu kā 2014. gada Eiropas kultūras galvaspilsētu, stāstīja Drēģeris, piebilstot, ka grupa to darīs ne vien visās publiskajās uzstāšanās reizēs, bet arī kā muzikālais simbols figurēs sabiedrisko attiecību aktivitātēs, preses konferencēs, kompaktdiskos, DVD. Tāpat ikvienā pasākuma afišā vai citos drukātos materiālos, kurā figurēs “Latvian Voices” nosaukums, grupa tiks pozicionēta kā “Rīga 2014” muzikālais simbols.

Drēģeris pastāstīja, ka “Latvian Voices” ir veiksmīgs “Rīgas 2014” muzikālais simbols, jo tas ir starptautiski atzīts ansamblis. “Latvian Voices” 2012. gadā uzvarēja Pasaules koru olimpiādes vienā kategorijā, savukārt, pateicoties maestro Imanta Kokara iniciatīvai un diriģenta Romāna Vanaga centieniem, 2014. gadā Pasaules koru olimpiāde norisināsies Rīgā.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Pārdaugavā vēlē MISS, paši vēlē, paši… apsveic.

  2. Cik jauki! „…nodibinājums Rīga 2014 slēgs 19 500 latu vērtu līgumu ar SIA LaVoCaLe Music Management par Rīgas 2014 muzikālo simbolu.”
    (Siboliska samaksa par „Simbolu”. Vai esat Latvijas Prezidenta, MK, KM vai Saeimas „Simboliriezētas”? Vai tas „Valstiski leģitimizēts tituls” vai kartējais „dzimumdienas ģenerālis” kā 19 gs. Krievijā? Summa iespaidīga – kā veidojas Jūsu ieņēmumu-izdevumu grāmatvedības atskaite? Ko par augšminēto summu esat apņēmušās darīt? Dziedāt? Izskatīties? Prezentēt? Skaidot? Lūgties? Zvērēt? Apsolīt? Būt? Strādāt? Izklaidēdies? Mīlēt? Pielūgt? Aicināt? Ienīst? Pārliecināt? Aizraut? Apburt? Dejot? Kulturalizēt? Kas Jūsu pienākums? Par 19 500 Ls var veselu gadu ļoti daudzus grūtdieņus Latvijā pabarot un darīt laimīgus. Vai par uzstāšanās reizēm pienāksies papildus samaksa? utt. Vēl tūkstotis jautājumu… Jūsu atbildes… ? Lūdzu domājiet, ko rakstiet.)

  3. Mīļās meitenes, prieks, ka esat noslēgušas līgumu. Bet… Ja mēģināt iestāstīt, ka krogā, bērēs, kristībās un kazās popularizēsiet kādu pasākumu… neņemiet ļaunā – „nefleitējiet”. Koncerts ir koncerts, nevis sveša PR kantoris, un „neej Dievnamā ar reklāmu un „svešdievju”” pielūgsmi. Ja tiešām darīsiet, ko esat apsolījušas – labāk pašlikvidējieties. Tā ir katastrofa, morāla pašnāvība. Tas ir krimināli, ka kaut ko reklamēsiet (pelnīsiet naudu), bez „pasūtītāju”, „producentu”, „klausītāju” ziņas. Nezinu, kurš „šlesers” slēdzis līgumu ar Jums, bet atsauciet informāciju, pertēja gadienā Jūs gaida Tiesa. Ko Jūs solaties darīt ir sliktāk par pornogrāfiju un pedofiliju, un visas pārējās „-fīlijas” kopā. Lai Dievs Jums Palīdz, dod Prātu un saprātu. Dziediet!

Draugiem Facebook Twitter Google+