Mobilā versija
+3.9°C
Lilita, Irita, Ita
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
19. janvāris, 2014
Drukāt

VIDEO: “Rīga 2014” pasākumā gaļas paviljonā dzied par sapņiem (1)

Foto: LETAFoto: LETA

2014.gada Eiropas kultūras galvaspilsētas atklāšanas pasākums Rīgas Centrāltirgū.

Sestdien arī Rīgas Centrāltirgū varēja pamanīt Rīgas kā 2014.gada Eiropas kultūras galvaspilsētu. Gaļas, sakņu un zivju pircēji pat salecās aiz pārsteiguma, kad aiz letes kāds iedziedājās. Dienas garumā tirgū uzstājās kori, solisti un pianisti, izrādījās ielu mākslinieki, bija radošās darbnīcas un citas aktivitātes.

Kā informēja nodibinājuma “Rīga 2014” sabiedrisko attiecību programmas vadītājs Mārtiņš Drēģeris, “Rīga 2014” radošā komanda tirgus un autoostas programmu bija veidojusi, kairinot iztēli par gaidāmajiem gada notikumiem, rosinot ieraudzīt citādo, kas atrodams tikai pussoļa attālumā no ierastā, un ieinteresēties par jauno.

Sakņu paviljonā bietēm, burkāniem un skābētiem kāpostiem pa vidu redzēju portretu darbnīca, radio “Naba” studija un skaņu laboratorija. Piena paviljonā produktus pārdeva galda lampiņu apgaismojumā, jo uz angāra griestiem tika rādīts multimediāls ceļojums Rīgas pilsētas un tās Brīvības ielas pagātnē.

Gaļas paviljonā tā darbinieki stāstīja par savu dzīvi, koris “Balsis” dziedāja par sapņiem, dziedātāji izklīda pa stendiem un gaļas iepirkšanās laikā brīžiem negaidīti iedziedājās.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Labāk jau būtu mākslai atdevuši tai pienācīgu vietu un netraucējuši tirgus darbu

Gerčikovs pateicīgs pircējiem par "Dzintara" glābšanu: būtiski pieauguši pārdošanas apjomi (30)"Esam ļoti pateicīgi cilvēkiem par atsaucību," tā pēc ažiotāžas veikalos, pērkot a/s "Dzintars" produkciju, atzīst uzņēmuma valdes priekšsēdētājs un lielākais līdzīpašnieks Iļja Gerčikovs.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (25)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+