×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.9°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
12. janvāris, 2017
Drukāt

Rīgā 430 cilvēki pieteikušies uz pārcelšanās pabalstu (3)

Foto no arhīvaFoto no arhīva

Rīgā reģistrēta 431 persona (ģimene) no denacionalizētām mājām, kas vēlas saņemt dzīvojamās telpas atbrīvošanas pabalstus. Uz šo pabalstu var pretendēt ar noteiktiem ienākumiem, kuras dzīvo denacionalizētajās vai likumīgajiem īpašniekiem atdotajās mājās un ir lietojušas tajās dzīvojamo telpu līdz īpašuma tiesību atjaunošanai, informē Rīgas dome.

2018. gadā dzīvojamās telpas atbrīvošanas pabalstiem būtu nepieciešami 9 miljoni eiro, ja 50 % jeb 4,5 miljonus eiro nodrošinās valsts. Pēdējo reizi pārcelšanās pabalsti tika izmaksāti 2009. gadā, bet pēc tam valsts visus šos gadus pēc kārtas atteica līdzfinansējumu pabalsta izmaksai. Līdz ar to dzīvokļu rindā esošie denacionalizēto namu dzīvokļu īrnieki nevar atrisināt savas mājokļa problēmas, izmantojot šo palīdzības veidu, pauž dome.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

 1. pārcelšanās pabalstu sagribējuši! Tiek būvēti pašvaldības īres nami,sociālās mājas,tajās rindas kārtībā piešķir dzīvokļus,gribi dzīvo,negribi-ārā no rindas.Valsts pareizi dara,ka nepiešķir 50%.

 2. Tāds jocīgs pabalsts, tad jau tiem, kuriem nebija ko privatizēt arī vajadzēja izmaksāt pabalstiņu.

  • Tāmnieks/luterānis Atbildēt

   Variantu un gribētāju ir daudz, visus variantus nekad neiedomāsi un visus gribētājus nekad neapmierināsi, taču….
   Valstij obligāti būtu jānodrošina iespēja saviem pavalstniekiem saņemt noteikta līmeņa pirmsskolas iestādes, izglītību, veselības aprūpi, jumtu virs galvas, pienācīgas vecumdienas (tādu pensiju, lai vecs cilvēks var dzīvot atbilstoši darba mūžā paveiktajam. Te pirmajam kritērijam jābūt darba stāžam un derīgu bērnu skaitam) un mūžamājas! Un šīs lietas nekādā gadījumā NEDRĪKST UZTICĒT MŪSU ”GODĪGAJIEM” KOMERSANTIEM!!!!!
   Ja par dzīvokļiem- pašvaldībām būtu nepārtraukti jāceļ pieticīgi, bet ar visu nepieciešamo aprīkoti, īres nami. Valdībai jāapzinās, ka lielākai daļai tautas NEKAD NEBŪS tādas naudas, lai varētu nopirkt dzīvokļus, kam cenas uzskrūvētas Kalifornijas cenu līmenī, bet dzīvot zem laivas vai graustos XXI gadsimtā?!
   Tā (valdība) šajā jautājumā varētu pakonsultēties ar Vili Vītolu!

Draugiem Facebook Twitter Google+