×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.1°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
14. decembris, 2016
Drukāt

Rīgā 7.klases skolnieks “sadod” skolotājai pa galvu (7)

Rīgas pašvaldības policijaRīgas pašvaldības policija

Rīgā agresīvs audzēknis iekaustījis skolotāju un klasesbiedru, vēsta Rīgas pašvaldības policija.

13.decembrī pie kādas Rīgas pašvaldības policijas darbinieces, kura dežūrēja pie skolas, vērsās kāda skolotāja, kura pastāstīja, ka 7.klases skolnieks iesitis viņai pa galvu un draudējis ar fizisku izrēķināšanos.

Policiste aicināja skolotāju doties līdzi uz sociālā pedagoga kabinetu, kur sastapts arī agresīvi noskaņotais skolnieks. Jaunietis, ieraugot skolotāju, sāka kliegt, draudot “izārdīt mūli”.

Veiktas pārrunas arī ar agresora klasesbiedriem, kuri pastāstīja, ka jaunietis staigājis pa klasi un iesitis skolotājai no mugurpuses pa galvu. Uz vairākkārtējiem aizrādījumiem puisis nav reaģējis, bet gan piegājis pie tāfeles un uzrakstījis seksuāli aizskarošu izteicienu. Klasesbiedri paskaidroja, ka rakstiskas liecības par notikušo nevēlas sniegt, jo baidās no jaunieša atriebības.

Vēlāk izrādījās, ka agresīvais skolnieks uzbrucis arī vienam no klasesbiedriem. Cietušais aizvests pie skolas medmāsas, kura cietušo apskatīja un konstatēja, ka Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta palīdzība nebūs nepieciešama. Par notikušo informēts cietušā jaunieša tēvs, kurš nekavējoties ieradās skolā pakaļ dēlam un paskaidroja, ka par notikušo ar iesniegumu vērsīšoties Valsts policijā.

No skolotājas pieņemts iesniegums. Ar paša vaininieka vecākiem policistei neizdevās sazināties.

Pašvaldības policija saistībā ar šo notikumu ir uzsākusi administratīvā pārkāpuma lietvedību par sīko huligānismu.

Pievienot komentāru

Komentāri (7)

  1. Bet kur paliek bērnu tiesības brīvi izpausties?

    • Lai nu kā ,bet krievu laikā šitāds šmurgulis būtu no skolas izņemts un nogādāts kolonijā ,kur pašu tās klienti kārtģi nozilinātu piecreiz dienā Bet tagad atbrauc uz skolu bērnu tiesību aistāvju šmīzes un gudri cit’we paragrāfus no grāmatas,pašas ne dienu skolā strādājuās

  2. Sajūsmina policijas anafalbētisms – sīkais huligānisms, ja palaiž nagus tas jau vairs nav sīkais huligānisms, bet ļaunprātīgs huligānisms, ja nu vienīgi policija nevēlas strādāt un uzsākt kriminālprocesu, jo tas taču prasa piepūli, tas nekas, ka no tāda “sīkā huligānisma” parasti izaug smagi miesas bojājumi un slepkavības

  3. lai strādā, kaplē bietes, vāc sienu, iepazīst dzīvi caur darbu, sviedriem un lauku dzīvi.

  4. MUĻĶU zeme eurolatvānija, XXI gadsimts.

  5. Pa kluso nozilināt un palaist! Ja nemācās,terapiju atkārtot.. Oficiāli neko nepanāks!

Draugiem Facebook Twitter Google+