Latvijā
Novados

Rīgā aizdedzies auto, cietis viens cilvēks0

Foto; LETA/Ivars Soikāns

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 10.jūnija plkst. 6.30 līdz 11.jūnija plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 67 izsaukumus, no kuriem 35 bija uz ugunsgrēku dzēšanu, 20 uz glābšanas darbiem un 12 maldinājumi, portālu “La.lv” šorīt informējaVUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas pārstāve Inta Palkavniece.

Plkst. 14.43 tika saņemts izsaukums uz Ķekavas novada Baložiem, kur, saskaņā ar sākotnējo informāciju, dega sausā zāle. Ugunsdzēsējiem glābējiem ierodoties notikuma vietā konstatēts, ka deg meža zemsedze un mežs un pastāv liesmu izplatīšanās draudi. Ugunsgrēka dzēšanas darbus apgrūtināja sarežģītā piekļūšana pie notikuma vietas un ūdens pievešana kūdrainā ceļa dēļ.

Plkst. 19.23 ugunsgrēks tika lokalizēts un tā degšanas platība bija 3 hektāri. Ugunsgrēka dzēšanas darbos iesaistījās arī Valsts meža dienests un vietējā uzņēmuma tehnika. Šodien ugunsgrēka likvidācijas darbi tiks turpināti.

Plkst. 15.26 VUGD saņēma izsaukumu Rīgā par to, ka deg vieglā automašīna. Ierodoties notikuma vietā konstatēts, ka vieglā automašīna deg 3 m2 platībā. Ugunsgrēkā cieta viens cilvēks, kurš tika nodots Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem. Plkst. 16.33 ugunsgrēks tika likvidēts.

Saistītie raksti

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji devās arī uz izsaukumiem, kuros dega atkritumi, papeļu pūkas, sausā zāle, siens, kūdra, plastmasas tualetes vāks, celms, elektrības stabs un stārķu ligzda, sodrēji ēkas dūmvadā, bez uzraudzības atstāts piededzis ēdiens, dzelzceļa sliežu gulšņi, krūmu zemsedze un sausā zāle, šķelda, vieglā automašīna, dzīvojamās mājas ārsiena, pagraba jumta konstrukcijas un sausā zāle, dārza māja un sausā zāle.

Palīdzot nelaimē nokļuvušiem dzīvniekiem, vakardien ugunsdzēsēji glābēji Daugavpilī no apmēram 6 m augsta koka nocēla kaķi, kurš saviem spēkiem netika lejā, noķēra dzīvojamās mājas garāžā iemaldījušos čūsku un no neapsaimniekotas ēkas otrā stāva loga nocēla mazu kaķēnu, bet Skrundas novadā no apmēram 1m dziļas akas izcēla tajā iekritušu kazu.

LA.lv
AD
Artis Drēziņš
Latvijā
Arī pēc video policijas šefs nevar pateikt vainīgo gājēja notriekšanā
4 stundas
LL
Lilija Limane
Latvijā
Ko avīzes rakstīja pirms 100 gadiem – 1919. gada 19. jūlijā
10 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
“Atbraucu pie tēva. Tā bija viņa iemīļotā mašīna!” Policija saņem vēl nedzirdētu izsaukumu – uz kapiem 1
13 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

ML
Māra Libeka
Veselam
Uz aptieku ne tikai pēc zālēm: aptiekās paplašinās pakalpojumu klāstu
3 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
Vides dienests sniedz paziņojumu par Baldonē atrastajām mucām
42 minūtes
LA
LA.LV
Sports
Kā var tā neveikties? Ontužāns savā debijā slavenajā “Bayern” guvis smagu traumu
47 minūtes
LE
LETA
Pasaulē
Dienvidkorejā pie Japānas vēstniecība aizdedzinās un mirst vīrietis
1 stunda
MA
Māris Antonevičs
Latvijā
Māris Antonevičs: Priekšnieks aizmirsis solījumu? Versijas par JKP reakciju
3 stundas