×
Mobilā versija
+20.2°C
Mirta, Ziedīte
Piektdiena, 20. aprīlis, 2018
16. maijs, 2016
Drukāt

Rīgā aiztur bēgošu motocikla vadītāju

Foto: LETA/AFPFoto: LETA/AFP

Rīgas pašvaldības policijas (RPP) darbinieki vakar aizturējuši aizdomīgu motocikla vadītāju, kurš mēģinājis aizbēgt no likumsargiem, informēja RPP.

Svētdien, 15.maijā, RPP darbinieki, patrulējot pa Imantu, pamanīja motociklu bez valsts reģistrācijas numura zīmes, kā arī ievērots, ka līdzbraucējam nav aizsargķiveres.

Dots rīkojums apturēt motociklu, taču tā vadītājs uzsāka bēgšanu. Bēgšanas laikā pasažieris nolēca no motocikla un metās bēgt kājām, pēc kā panākts un aizturēts. Motocikls pāris metrus pabrauca un apgāzās. Motocikla vadītājs arī panākts un aizturēts.

Veicot pārrunas, radās aizdomas, ka, iespējams, personas atrodas reibuma stāvoklī. Neviena no personām uz jautājumiem neatbildēja. Izsaukti Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta(NMPD) darbinieki, kuri, apskatot abus vīriešus, vienu no viņiem nolēma hospitalizēt.

Pie motocikla vadītāja atrasts folija iepakojums, kurā ietīta baltas krāsas nezināmas izcelsmes pulverveida viela, iespējams, narkotiska. Izsaukti Valsts policijas (VP) darbinieki, kuri turpināja darbu notikuma vietā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+