Mobilā versija
+6.8°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
5. maijs, 2015
Drukāt

Rīgā aiztur iereibušu jaunieti pēc lēkāšanas pa auto jumtu

Foto-LETAFoto-LETA

Rīgā policija aizturējusi iereibušu jaunieti, kurš lēkāja pa automašīnas jumtu, aģentūra BNS uzzināja policijā.

Izsaukumu uz notikuma vietu Kalnciema ielu policija saņēma pirmdien ap pulksten 23. Cietušais ārā bija izdzirdējis aizdomīgus trokšņus. Palūkojoties pa logu, viņš ieraudzījis jaunieti, kurš lēkā pa viņa automašīnu. Ļaundaris bija sabojājis gan automašīnas jumtu un motora pārsegu, gan priekšējo stiklu un pēc tam aizgājis no notikuma vietas.

Cietušais sazinājies ar policiju, un, sekojot ļaundarim, sniedza norādes par viņa atrašanās vietu. Pēc neilga laika policisti aizturēja 1998.gadā dzimušu jaunieti, kurš atradās divu promiļu reibumā.

Policisti iereibušo jaunieti nogādāja izolatorā. Par huligānismu, kas saistīts ar mantas bojāšanu vai iznīcināšanu, ir uzsākts kriminālprocess. Jaunietim par šādu nodarījumu var draudēt brīvības atņemšana uz laiku līdz pieciem gadiem.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+