Mobilā versija
Brīdinājums +7.1°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
13. oktobris, 2014
Drukāt

Rīgā aiztur motorolleru zagļus

LETALETA

Valsts policijas (VP) Rīgas reģiona pārvaldes Ķengaraga iecirkņa darbinieki pagājušajā nedēļā netālu no nozieguma vietas aizturējuši motorolleru zagļus, liecina VP informācija.

Policijā klāsta, ka pagājušajā nedēļā naktī no ceturtdienas uz piektdienu Rīgas Ķengaraga iecirknis saņēma izsaukumu uz kādu autostāvvietu Pļavniekos. Ierodoties notikuma vietā, policisti noskaidroja, ka no stāvvietas nozagti divi motorolleri.

Noskaidrojot nozagto transportlīdzekļu pazīmes, policisti sāka to meklēšanu un turpat netālu uz ielas pamanīja divus vīriešus, kuri pārvietojās ar zagtajiem motorolleriem.

Policisti aizturēja 1980. un 1982. gadā dzimušus vīriešus, kuri savu vainu zādzībā atzina. Identificējot abu vīriešu personības, policijas darbinieki noskaidroja, ka viņi jau iepriekš tiesāti par zādzībām un narkotisko vielu lietošanu un pārdošanu.

Par zādzību, kas izdarīta no glabātavas, ir uzsākts kriminālprocess. Par šādu noziegumu vīriešiem var draudēt brīvības atņemšana līdz pat pieciem gadiem.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+