×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.1°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
16. decembris, 2015
Drukāt

Rīgā aiztur rūdītu zagli; lūdz atsaukties citus cietušos

Foto - VPFoto - VP

Policija aizturējusi vīrieti par vairāk nekā 20 zādzību epizodēm un aicina atsaukties cietušos, informē Valsts policijā (VP).

Valsts policija decembra sākumā aizturējusi vīrieti, kurš saistīts ar vairāk nekā 20 dažādām zādzību epizodēm. Aizturētais atzinis savu vainu noziegumos. Policija aicina atsaukties ikvienu, kurš cietis no attēlā redzamā vīrieša pretlikumīgajām darbībām.

Valsts policijas Rīgas reģiona Ziemeļu iecirkņa policisti laika posmā no oktobra līdz novembrim bija reģistrējuši vairākus identiskus zādzību gadījumus, kad nenoskaidrota persona kundzēm gados no rokām izrāvusi somiņas, savukārt nepilngadīgām personām – mobilos telefonus.

Policisti uzsāka izmeklēšanu un tās laikā noskaidroja, ka iespējamais aizdomās turamais ir kāds 1984. gadā dzimis vīrietis. Likumsargi 3. decembrī viņu aizturēja. Sarunu laikā tika noskaidrots, ka vīrietis ir saistīts ar vismaz 21 dažāda veida zādzību epizodēm, tostarp somiņu un mobilo telefonu zādzībām un zādzībām no automašīnām. Aizturētais atzina savu vainu visās izdarītajās zādzībās.

Pret aizturēto vīrieti, kurš jau iepriekš ir sodīts par mantiska rakstura noziegumiem, ir uzsākts kriminālprocess par dažāda veida zādzību izdarīšanu. Tiesa 4. decembrī aizturētajam piemēroja drošības līdzekli – apcietinājumu.

Rīgas Ziemeļu iecirkņa policistiem ir pamatotas aizdomas, ka aizturētais vīrietis varētu būt saistīts arī ar citiem līdzīgiem noziedzīgiem nodarījumiem. Tādēļ policija aicina ikvienu aplūkot attēlā redzamo personu un ziņot policijai, ja ir cietis no šīs personas pretlikumīgajām darbībām, zvanot pa tālruņa numuriem 67086000 vai 110.

Foto - VPFoto - VP

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+