Mobilā versija
+9.0°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
24. februāris, 2014
Drukāt

Rīgā aiztur vīrieti, kurš ar ķebli nositis savu sievu

Foto: fotolia.comFoto: fotolia.com

Valsts policijas (VP) Rīgas reģiona pārvaldes darbinieki svētdien aizturējuši kādu vīrieti, kurš alkohola lietošanas laikā ar ķebli nositis savu sievu, liecina VP informācija.

Svētdienas vakarā VP saņemts izsaukums par ģimenes konfliktu Cepļa ielā, Torņakalnā. Vīrs kopējas alkohola lietošanas laikā iesitis savai sievai ar ķebli un izsaucis Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestu, kas konstatējis, ka sieviete ir mirusi.

Notikuma vietā ieradās arī Rīgas pašvaldības policija un pēcāk arī Valsts policijas Zemgales iecirkņa darbinieki, kuri aizturējuši 1951. gadā dzimušo vīrieti. Viņš policijai skaidrojis, ka konflikts ar sievu izcēlies par ģimenes budžetu.

Aizturētais vīrietis savu vainu atzīst, šobrīd ir uzsākts kriminālprocess par tīšu smagu miesas bojājumu nodarīšanu, kas vainīgā neuzmanības dēļ bijis par iemeslu cietušā nāvei. Šāds noziegums likumā paredz brīvības atņemšanu uz laiku līdz 15 gadiem.

Pievienot komentāru

Neglabāt vecmāmiņu uz klavierēm un nevilkt pirkstā...Īsa pamācība kremēšanāKatoļu baznīca nav pret kremāciju, taču uzstāj uz pīšļu glabāšanu cieņpilnā veidā – tāda ir aktualizēto norāžu būtība Vatikāna izdotajā dokumentā par kristīgo apbedīšanu un pelnu uzglabāšanu kremēšanas gadījumā.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+