Mobilā versija
Brīdinājums +6.9°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
10. aprīlis, 2015
Drukāt

Rīgā aiztur vīrieti, kurš savai draudzenei salauzis roku

Foto - Shutterstock.comFoto - Shutterstock.com

Ilustratīvs foto

Policisti šonedēļ Rīgā aizturējuši vīrieti, kurš tika meklēts kopš pagājušā gada septembra par rokas salaušanu savai draudzenei, informē Valsts policijā.

Pagājušā gada septembrī Rīgas Teikas iecirkņa darbinieki saņēma informāciju, ka kādā Struktoru ielas dzīvoklī ir piekauta sieviete. Ierodoties notikuma vietā un skaidrojot notikušā apstākļus, policisti uzzināja, ka starp 1972. gadā dzimušo sievieti un viņas 1976. gadā dzimušo draugu bija izcēlies konflikts. Vīrietis, atrodoties alkohola reibumā, bija kļuvis agresīvs un konflikta laikā iesitis sievietei pa seju, kā arī salauzis roku.

Policisti noskaidroja agresīvā vīrieša personību un uzsāka viņa meklēšanu. Aizdomās turamajam nav noteiktas dzīvesvietas, tādēļ personas meklēšanas pasākumi aizņēma ilgāku laiku. Tomēr aizvakar, 8. aprīlī, policisti Struktoru ielā uz ielas pamanīja meklēto vīrieti un viņu aizturēja.

Aizturētais jau iepriekš bija nonācis policijas redzeslokā par dažādiem noziegumiem. Šobrīd par tīšu smagu miesas bojājumu nodarīšanu ir uzsākts kriminālprocess. Aizturētajam var draudēt brīvības atņemšana uz laiku līdz septiņiem gadiem un probācijas uzraudzība uz laiku līdz trim gadiem vai bez tās.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+