×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.7°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Svētdiena, 20. maijs, 2018
9. novembris, 2013
Drukāt

Sudrabkalniņā apķēpāts piemineklis Rīgas aizstāvjiem (4)

Foto: LETAFoto: LETA

Svece Rīgas Brāļu kapos, godinot Pirmā pasaules kara Ziemassvētku kaujās kritušos latviešu strēlniekus.

Rīgā, Kurzemes prospektā, Sudrabkalniņā apķēpāts piemineklis Rīgas aizstāvjiem, portālam “LA.lv” apstiprināja Valsts policijas pārstāve Ance Rozīte.

Viņa klāstīja, ka sestdien pēcpusdienā policijā saņemta informācija, ka uz pieminekļa ir uzzīmēta Dāvida zvaigzne. Par notikušo sākta administratīvā lietvedība un notiek izmeklēšana.

Tuvākajā laikā uzzīmētā zvaigzne no pieminekļa tiks notīrīta, piebilda Rozīte.

BNS vēsta, ka šo pieminekli veidojis tēlnieks Kārlis Zāle, un tas veltīts 6.Rīgas pulka strēlniekiem, kuri aizstāvēja Rīgu Bermonta uzbrukuma laikā 1919.gadā.

Šonedēļ šis ir jau otrais vandāļu apķēpātais piemineklis. Naktī uz ceturtdienu apgānīts Latvijas pirmā prezidenta Jāņa Čakstes piemineklis Meža kapos. Uz tā aizmugurējās daļas uzzīmēti divi kāškrusti un uzraksts “mruks”.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Daudzi latvieši to ir pelnījuši, jo būdami gļēvi neatbalsta deokupāciju un dekolonizciju, bet auklējas ar 5.kolonnu un pat ļoti kāri vēlas tos integrēt.

  2. lumpeņiem pārāk laba dzīve, nav darbā piekusuši, nakti miegs nenāk. Skolās arī tikai dirn. Atgriežas mērkaķu līmenī.

  3. Svētki tuvojas – SC elektorāts “sakopj”pieminekļus.

    • Kāds tur elektorāts! Tipiski atsaldeņi, kuriem smadzeņu podā viena rieva, tā pati radusies bērnībā atsitoties pret grīdu.Šitie taču neiet ne vēlēt, ne strādāt.Pie tam šai ”sabiedrības kļūdai” pat nav etniskās piederības.Izmirstošie homo sovieticus.

Draugiem Facebook Twitter Google+