×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.7°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
21. maijs, 2015
Drukāt

Rīgā ar daudzveidīgiem pasākumiem svinēs Bērnu svētkus (1)

Foto: LETAFoto: LETA

No 30. maijam līdz 1. jūnijam Rīgā ar daudzveidīgiem pasākumiem tiks atzīmēta Starptautiskā bērnu aizsardzības diena, informē Rīgas domē.

30. maijā bērni kopā ar vecākiem gaidīti Kalnciema kvartālā, festivālā “Dari pats!”, kur varēs piedalīties eksperimentālās darbnīcās, klausīties bērnu vokālās grupas uzstāšanos un noskatīties divas muzikālas izrādes. Šajā dienā pasākums “Sēd uz sliekšņa pasaciņa” ar priekšnesumiem, sportiskām aktivitātēm, radošām darbnīcām notiks arī Bolderājā, Bērnu un jauniešu centra “Bolderāja” pagalmā. Savukārt kultūras centrā “Imanta” koncertā “Lidojums” uzstāsies dziedātāji, dejotāji un soliste Aija Vītoliņa.

Svētdien, 31. maijā, notiks Ziemeļblāzmas bērnu svētki – “Dullā Daukas ceļojums”, kas risināsies Kultūras pils “Ziemeļblāzma” parkā. Tur uzstāsies bērnu kolektīvi, grupa “Musiqq”, būs dažādas darbnīcas un interešu stendi, piepūšamās atrakcijas, vizināšanās zirga pajūgā, ekskursija pilī un virkne citu aizraujošu pārsteigumu.

Vēl koncerts, meistarklases, spēles, sacensības, rotaļas un konkursi bērniem būs Latvijas Etnogrāfiskajā Brīvdabas muzejā, kur tradicionālos svētkus “Es atnācu dižoties, nāciet, tautas, skatīties!” svin Rīgas Skolēnu pils (jāmaksā ieejas maksa muzejā).

Bērnus svētdien ciemos gaida arī Kultūras centrā “Mazā ģilde”, kur būs gan koncerts, gan radošas aktivitātes un arī Kultūras centrā “Ritums”, kas piedāvās iespēju piedalīties rotaļās un atrakcijās, kā arī noklausīties muzikālos priekšnesumus. Uz bērnu lietu tirdziņu, izrādi, grāmatu prezentāciju un uz aktīvu darbošanos bērni kopā ar vecākiem gaidīti Spīķeru kvartālā.

Pirmdien, 1. jūnijā, Latvijas Neredzīgo bibliotēkas teritorijā, pasākumā “Mēs esam dabas bērni” viesosies policijas tēli – runcis Rūdis un bebrs Bruno, būs gleznošanas darbnīcas un suņu paraugdemonstrējumi.

Rīgā Starptautiskajai bērnu aizsardzības dienai veltītos pasākumus atbalsta Rīgas dome un tās Izglītības, kultūras un sporta departaments.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. vai lv etnografiskaja brivdabas muzeja nekas nenotiks?

Draugiem Facebook Twitter Google+