×
Mobilā versija
Brīdinājums +10°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
30. janvāris, 2014
Drukāt

Rīgā ar diviem koncertiem svinēs ķīniešu Jauno gadu (3)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Otrdien, 4. februārī Rīgas Kongresu namā notiks divi koncerti “Ķīniešu Jaunais gads”, portālu LA.lv informēja Rīgas domes pārstāvji. To programmā ietvertas tradicionālās ķīniešu dejas un cīņas mākslas paraugdemonstrējumi, uzstāsies talantīgie mākslinieki no Pekinas, kuri piedalījās Pekinas Olimpisko spēļu atklāšanas un noslēguma ceremonijās.

Koncerta apmeklētājiem būs iespēja vērot Pekinas Sporta universitātes Mākslas grupas talantīgo mākslinieku uzstāšanos, kas ar saviem priekšnesumiem viesojusies jau daudzviet pasaulē, tostarp, Krievijā, Itālijā, Francijā, Argentīnā, un šā gada 30. janvārī uzstāsies Helsinkos, bet 1. februārī – Tallinā. Ķīniešu Jaunā gada svinību koncertā skatītāji varēs iepazīt arī šīs tautas tradicionālās dejas, kurās tiek atveidoti dažādi ķīniešu kultūrā nozīmīgu dzīvnieku tēli, kā arī redzēt mākslinieku meistarīgi izpildīto un demonstrēto cīņas mākslu.

Koncertu sākums plkst. 15.00 un plkst. 19.00, ieeja tajos ir ar bezmaksas ielūgumiem, kurus līdz pat 3. februārim vai pēdējam ielūgumam var saņemt Rīgas Kongresu namā.

Koncertu Rīgā organizē, lai atzīmētu gan ķīniešu Jaunā gada iestāšanos, gan Rīgas un Pekinas sadraudzības desmit gadu jubileju, jo 2004. gadā tika parakstīta vienošanās starp Rīgas domi un Pekinas municipalitāti par sadarbību ekonomikas, humanitārajā un kultūras jomā.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Krievu Ziemsvētki, ķīniešu jaunais gads … Velns parāvis, kas te notiek! Vai drīz būs Nigēriešu lieldienas?

  2. Kad Jaunais gads būs ziedu smecerniekiem?

Draugiem Facebook Twitter Google+