×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.3°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
30. decembris, 2016
Drukāt

Rīgā ar stundas biļetēm varēs norēķināties arī mikroautobusos (1)

Foto LETAFoto LETA

No 1.janvāra Rīdzinieka kartes īpašnieki par braucienu sabiedriskā transporta mikroautobusos varēs norēķināties arī ar stundas biļetēm. Līdz šim tas bija iespējams tikai autobusos, trolejbusos un tramvajos, informēja “Rīgas mikroautobusu satiksme” pārstāve Maija Lazdiņa.

Turpmāk minibusos par braucienu varēs samaksāt ne tikai ar ierastajām viena brauciena biļetēm, bet arī ar darba dienu stundas biļetēm, kuras minibusos darbosies kā vienreizējas braucienu biļetes. Tāpēc pasažieriem jāņem vērā, ka ar to pašu stundas biļeti nevarēs pārsēsties uz citu minibusu, tramvaju, trolejbusu vai autobusu. Pārsēšanas gadījumā tiks aktivizēta nākamā darba dienas stundas biļete.

Jaunā kārtība pasažieriem ir ērtāka, jo “Rīdzinieka kartē” nevajadzēs ielādēt vairākus biļešu veidus braukšanai gan minibusos, gan tramvajos, trolejbusos un autobusos.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Kārtējā cilvēku muļķošana – ko dod stundas biļete braucienam ar to pašu mikroautobusu? Pa ceļam izkāpt paelpot svaigu gaisu un ar nākamo braukt tālāk vai pavizināties turp un atpakaļ? Stundas biļetei jēga ir tad, ja ar to var braukt ar jebkuru transporta veidu jebkurā virzienā. Tieši tāpat RS parādīja savu “labo” gribu, ieviešot vēl kaut kāda veida atlaidi studentiem no plkst. 10.00, kad pirmā lekcija jau tuvojas beigām, līdz plkst. 16.00, kad lekcijas vēl nav beigušās vai beidzas pēdējā lekcija. Protams, ir arī dienas, kad iespējams izmantot šīs atlaides, bet pats ieviešanas princips liecina vai nu par nezināšanu, vai arī par kārtējo izrādīšanās rīcību.

Draugiem Facebook Twitter Google+