Mobilā versija
Brīdinājums +3.2°C
Beāte, Beatrise
Otrdiena, 25. oktobris, 2016
11. novembris, 2014
Drukāt

Rīga dāvinās Briselei Ziemassvētku egli

Foto: LETAFoto: LETA

Rīgas pašvaldības vadība šogad nolēmusi iepriecināt Briseles iedzīvotājus, dāvinot Beļģijas galvaspilsētai Ziemassvētku egli sešstāvu mājas augstumā, informē Rīgas pašvaldības SIA “Rīgas meži”.

Uzņēmumā atgādina, ka saskaņā ar vēstures liecībām Ziemassvētku eglīte pirmo reizi pasaulē greznota pirms 504 gadiem, un tas norisinājās Rīgā. “Šis stāsts par pirmo Ziemassvētku eglīti ieinteresēja cilvēkus visā pasaulē, tostarp Rīgas sadraudzības pilsētās,” klāsta “Rīgas mežu” pārstāvji.

Tā kā Rīgu un Briseli jau vairākus gadus vieno cieša draudzība, Latvijas galvaspilsētas vadība šajā gadā nolēmusi iepriecināt Briseles iedzīvotājus un viesus ar Ziemassvētku eglīti, kas augusi tās dzimšanas vietā – Latvijā.

Latvijas egle garo ceļu uz Briseli sāks 14. novembrī, bet Briselē nonāks 28.novembrī, lai pilsētas lielajā laukumā priecētu ikvienu interesentu. Rīgas dāvātās egles atklāšanā piedalīsies arī Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs (“Saskaņa”).

Pievienot komentāru

Diena pēc traģēdijas Maltas lidostā: Aculiecinieces stāstsLidostā Maltā pašlaik joprojām atrodas ap 20 latviešu, gaidot izlidošanu, kas tika atcelts vakar notikušās aviokatastrofas dēļ. Starp viņiem ir arī Maija
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (21)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+