Mobilā versija
Brīdinājums +0.6°C
Oļģerts, Aļģirds, Aļģis, Orests
Piektdiena, 20. janvāris, 2017
11. novembris, 2014
Drukāt

Rīga dāvinās Briselei Ziemassvētku egli

Foto: LETAFoto: LETA

Rīgas pašvaldības vadība šogad nolēmusi iepriecināt Briseles iedzīvotājus, dāvinot Beļģijas galvaspilsētai Ziemassvētku egli sešstāvu mājas augstumā, informē Rīgas pašvaldības SIA “Rīgas meži”.

Uzņēmumā atgādina, ka saskaņā ar vēstures liecībām Ziemassvētku eglīte pirmo reizi pasaulē greznota pirms 504 gadiem, un tas norisinājās Rīgā. “Šis stāsts par pirmo Ziemassvētku eglīti ieinteresēja cilvēkus visā pasaulē, tostarp Rīgas sadraudzības pilsētās,” klāsta “Rīgas mežu” pārstāvji.

Tā kā Rīgu un Briseli jau vairākus gadus vieno cieša draudzība, Latvijas galvaspilsētas vadība šajā gadā nolēmusi iepriecināt Briseles iedzīvotājus un viesus ar Ziemassvētku eglīti, kas augusi tās dzimšanas vietā – Latvijā.

Latvijas egle garo ceļu uz Briseli sāks 14. novembrī, bet Briselē nonāks 28.novembrī, lai pilsētas lielajā laukumā priecētu ikvienu interesentu. Rīgas dāvātās egles atklāšanā piedalīsies arī Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs (“Saskaņa”).

Pievienot komentāru

Bērnu vecāki varēs ātrāk iet pensijā? (27)Līdz valsts simtgadei plānots iedarbināt ambiciozu demogrāfiskās atveseļošanas programmu, kurai dots nosaukums “Māras solis”. Viens no tās priekšlikumiem – dot iespēju bērnu vecākiem ātrāk doties pensijā, vēstīja "TV3 ziņas".
Draugiem Facebook Twitter Google+