Kultūra
Māksla

Rīgā atgriežas Vija Vētra, iespējams pieteikties meistarklasēm0


Vija Vētra kādā no meistarklasēm.
Vija Vētra kādā no meistarklasēm.
Foto – Marta Purmale

Laikā, kad Rīgā zied ceriņi, arī šopavasar Latvijā ieradusies Vija Vētra, un sākusies pieteikšanās meistarklasēm, informē Vijas Vētras fonds.

Imants Ziedonis savulaik pēc ilgajiem atšķirtības gadiem uzaicināja mākslinieci braukt uz Latviju, un kopš 1990. gada Vija Vētra katru gadu mēro tālo ceļu no Ņujorkas.

Māksliniece dažādās pilsētās Latvijā iestudē horeogrāfijas un dejo koncertos. Tuvāko mēnešu laikā Latvijā viņa atkal tiksies ar tautiešiem, vadīs indiešu dejas meistarklases, dejos koncertos un arī veldzēsies Latvijas dabā, informē “Vijas Vētras fondā”.

Saistītie raksti

Pirmā no meistarklasēm, “Indiešu sakrālā deja”, notiks 21. maijā mākslinieces iecienītajā Rīgas Latviešu biedrības namā, Kamīna zālē, Merķeļa ielā 13, plkst. 18. “Vijas Vētras fonds” tajā aicina piedalīties gan Vijas Vētras talanta cienītājus, gan indiešu sakrālās dejas interesentus.

Nedēļu vēlāk, 28. maijā, Vija Vētra aicina uz meistarklasi “Deja un sarunas par dzīvi” Labo Sajūtu laboratorijā, plkst. 19.30. Programmā – sarunas par dzīvi, indiešu dejas filozofiju un indiešu deju soļu apguve.

LA.lv