×
Mobilā versija
Brīdinājums +24°C
Rozālija, Roze
Trešdiena, 18. jūlijs, 2018
14. novembris, 2016
Drukāt

Rīgā atklāj vērienīgu “kreisā” viskija un ruma brūvētavu (2)

Foto - VPFoto - VP

Par alkoholisko dzērienu nelikumīgu pārvadāšanu lielā apmērā Zemgales reģiona policisti septembrī aizturējuši vienu personu, kā rezultātā tika uzsākts kriminālprocess. Minētā kriminālprocesa ietvaros noskaidrota nelegālā alkohola ražotne un glabāšanas vietas, kā arī visas iesaistītās personas.

Novembrī sankcionētas kratīšanas laikā kādā privātmājā Rīgā konstatēta liela apjoma nelikumīga alkohola ražotne, kurā tika izņemtas 1227 pudeles ar alkohola saturošu šķidrumu un dažādām etiķetēm: “Jacob Scott Burbon viskey”, “Percovaja”, “Zolotaja kolekcija”, “Jamaica Black Captain Rum”. Papildus izņemti 212 litri atšķaidīta spirta un 650 litri tīra spirta, kā arī Ukrainas un Krievijas akcīzes markas, vairākas kastes ar dažāda veida korķiem, etiķetēm, uzlīmēm “Duty Free”, 2240 tukšas stikla pudeles un autotransports.

Vienlaicīgi veiktas neatliekamās pirmstiesas izmeklēšanas darbības vēl piecās nelegālās produkcijas glabātuvēs, kur tika izņemti 335 litri spirta un 203 pudeles ar alkohola saturošu šķidrumu, dažādas etiķetes, 3400 cigaretes “Metro” bez akcīzes markām, kā arī automašīna, kas aprīkota ar degvielas uzpildes iekārtu un mucu ar dīzeļdegvielu.

Saistībā ar nelikumīgu alkoholisko dzērienu realizāciju, izgatavošanu, glabāšanu un pārvadāšanu lielā apmērā, policisti aizturēja organizētu noziedzīgu grupu – sešas personas. Divām personām tiesa jau piemēroja drošības līdzekli – apcietinājumu. Izmeklēšanas laikā tiks pārbaudīta arī aizdomās turēto personu saistība citu noziedzīgu nodarījumu izdarīšanā.

Par šāda nozieguma izdarīšanu Krimināllikumā paredzēts sods – brīvības atņemšana uz laiku līdz pieciem gadiem vai īslaicīga brīvības atņemšana, vai piespiedu darbs, vai naudas sods, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Galvenais, lai “ražošanas līnija” nepazūd… Tad sāku domāt, redz, kāpēc iekšlietu ministram sāk braukt virsū…

  2. Kur i’, kur i’, do’man ar!!!

Draugiem Facebook Twitter Google+