Mobilā versija
+8.4°C
Gunārs, Vladimirs, Gunis
Ceturtdiena, 8. decembris, 2016
25. februāris, 2014
Drukāt

Rīgā atklāts “Forum Auto” autocentrs

ForumAuto_9

“Kia”, “Peugeot” un “Cadillac” oficiālais pārstāvis Latvijā “Forum Auto”, klātesot nozīmīgākajiem sadarbības partneriem un lielākajiem klientiem, ar vērienu Rīgā svinēja oficiālo atklāšanu. Jāpiebilst, ka jaunais autocentrs jau kādu laiku darbojas ar pilnu jaudu.

Šogad “Forum Auto” paplašinājis piedāvāto modeļu klāstu, “Kia” zīmolam pievienojot “Peugeot” un “Cadillac” automobiļus. “Forum Auto” jaunā atrašanās vieta ir Rīgā, K. Ulmaņa gatvē 101.

Atklāšanas pasākumā uzņēmuma vadība, “Kia”, “Peugeot” un “Cadillac” pārstāvji dalījās prognozēs par to, kāds varētu izvērsties šis gads. Pasākumā piedalījās arī ASV vēstnieks Marks Pekala, Igaunijas vēstnieks Mati Varmans, pārstāvji no Mār­upes novada domes, Latvijas Pilnvaroto autotirgotāju asociācijas u.c. SIA “Forum Auto” ietilpst Igaunijas uzņēmuma “Tallina Kaubamaja” grupā un automobiļu tirdzniecībā darbojas jau septiņus gadus. Šogad Latvijā pieprasījums pēc “Kia” automašīnām, salīdzinot ar pagājušo gadu, palielinājies par 15%, savukārt tirgus daļa pieaugusi par 28%, sasniedzot 4,1% atzīmi. Tagad “Forum Auto” modeļu klāstam pievienojušies arī “Peugeot” un “Cadillac”.

Pievienot komentāru

Revolūcija, kas nes attīstību un briesmasTāpat kā cunami vilni, cilvēki digitālās tehnoloģijas sākumā vilni apbrīno, neapzinoties tā spēku un ātrumu
Vietnes "nozagts.com" un "Toma joki" nonākušas arī Drošības policijas redzeslokāSavstarpēji saistītās interneta vietnes "nozagts.com" un "ukradeno.com", kā arī viena no populārākajām sociālā tīkla "Facebook" lapām latviešu valodā "Toma joki" ir Drošības policijas redzeslokā, tomēr dienesta pārstāvji nekomentē šo interneta resursu saistību ar personām, kas saņem Krievijas finansējumu un izplata Krievijas ideoloģisko propagandu.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (2)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Draugiem Facebook Twitter Google+