Mobilā versija
+3.7°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
25. februāris, 2014
Drukāt

Rīgā atklāts “Forum Auto” autocentrs

ForumAuto_9

“Kia”, “Peugeot” un “Cadillac” oficiālais pārstāvis Latvijā “Forum Auto”, klātesot nozīmīgākajiem sadarbības partneriem un lielākajiem klientiem, ar vērienu Rīgā svinēja oficiālo atklāšanu. Jāpiebilst, ka jaunais autocentrs jau kādu laiku darbojas ar pilnu jaudu.

Šogad “Forum Auto” paplašinājis piedāvāto modeļu klāstu, “Kia” zīmolam pievienojot “Peugeot” un “Cadillac” automobiļus. “Forum Auto” jaunā atrašanās vieta ir Rīgā, K. Ulmaņa gatvē 101.

Atklāšanas pasākumā uzņēmuma vadība, “Kia”, “Peugeot” un “Cadillac” pārstāvji dalījās prognozēs par to, kāds varētu izvērsties šis gads. Pasākumā piedalījās arī ASV vēstnieks Marks Pekala, Igaunijas vēstnieks Mati Varmans, pārstāvji no Mār­upes novada domes, Latvijas Pilnvaroto autotirgotāju asociācijas u.c. SIA “Forum Auto” ietilpst Igaunijas uzņēmuma “Tallina Kaubamaja” grupā un automobiļu tirdzniecībā darbojas jau septiņus gadus. Šogad Latvijā pieprasījums pēc “Kia” automašīnām, salīdzinot ar pagājušo gadu, palielinājies par 15%, savukārt tirgus daļa pieaugusi par 28%, sasniedzot 4,1% atzīmi. Tagad “Forum Auto” modeļu klāstam pievienojušies arī “Peugeot” un “Cadillac”.

Pievienot komentāru

Seši soļi drošai saziņai internetāPērn uzbrukumi digitālajā vidē pasaulē auguši par 38%, un iespējamība tikt apzagtam digitālajā vidē ir 20 reižu lielāka, nekā uz ielas. Lai pasargātu savus privātos un darba datus, Digitālās drošības alianse informatīvajā kampaņā “Mirklis pirms klik” atgādina drošības pamatlietas, ko ieteicams ievērot ikvienam interneta lietotājam.
Draugiem Facebook Twitter Google+