×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.8°C
Anšlavs, Junora
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
10. septembris, 2014
Drukāt

Rīgā atklāts jauns veselības centrs mūsdienu veselības problēmu risināšanai (1)

Vivendi

Rīgas klusajā centrā (Dzirnavu ielā 16) apmeklētājiem durvis vēris jauns veselības centrs VIVENDI, kas specializējas mūsdienu straujā dzīvesveida un stresa izraisītu slimību ārstēšanā, t.sk. veģetatīvā distonija, izdegšanas sindroms, miega traucējumi, anoreksija, bulīmija, liekais svars, muguras un galvas sāpes, kā arī sirds veselības problēmas.

Agita Lazdiņa, Veselības centra VIVENDI direktore: „38% Eiropas iedzīvotāju mūsdienās cieš no tādiem psihoemocionāliem traucējumiem, kā veģetatīvā distonija, neirozes, depresijas, ēšanas traucējumiem un dažādām atkarībām. Tāpēc ir radīts Veselības centrs Vivendi – jauna koncepta veselības centrs, kas specializējas mūsdienu straujā dzīvesveida un stresa izraisītu veselības traucējumu ārstēšanā. Vivendi ir pulcinājis komandu ar speciālistiem – gan somatiskiem ārstiem (piem.,internists, kardiologs, neirologs), gan speciālistiem, kuri strādā ar psihi un emocijām, un, kopīgi sadarbojoties, strādās ar pacientu, piemērojot atbilstošu ārstēšanās programmu.
Vivendi veselības centrs ir tapis ar Rīgas pašvaldības un AS „Swedbank” organizētās granta programmas „Atspēriens” atbalstu” un investoru piesaisti.

Edmunds Demiters, Veselības centra VIVENDI līdzīpašnieks: „Vivendi speciālistu komanda ārstē pacientu kopumā un palīdz mūsdienu dzīvesveida izraisītu slimību pacientiem atgūt veselību un palielināt veselīgos dzīves gadus! Es ticu šai idejai, jo tai mūsdienās ir liels potenciāls. Papildus – visi speciālisti ar pacientu spēj komunicēt vismaz divās svešvalodās.”

Veselības centrā VIVENDI medicīnas pakalpojumus pacientiem sniegs – neiroloģe un algoloģe (sāpju ārste) Dr.Daina Jēgere, kardioloģe Dr.VitaVestmane, iekšķīgo slimību ārsts un Cigun skolotājs Dr.Edmunds Jansons, psihoterapeite – psihosomatiskās medicīnas ārste Inta Zīle, psihoterapeite Ilze Sestule, psihiatre Inga Zārde, uztura speciālistes – Liene Sondore un Eva Kataja, fizioterapeiti – Anna Sproģe un Didzis Rozenbergs, kā arī klasiskās masāžas speciāliste – Ļubova Volčenko.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. drosi vien tas nebuus leeti,un man tas noteikti nebuus pa kabatai.

Draugiem Facebook Twitter Google+