×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.6°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
18. jūlijs, 2013
Drukāt

Rīgā atver jau trešo labdarības veikalu “Otrā Elpa”

LETALETA

Jau otrais labdarības veikals “Otrā Elpa”, kas sācis darbu jūlija vidū Stabu ielā 35, plāno piesaistīt arvien vairāk mantisko ziedojumu un līdz ar to finanšu līdzekļu pozitīvu sociālo pārmaiņu īstenošanai sabiedrībā, “LA.lv” pastāstīja projekta pārstāve Sabīne Sīle-Eglīte.

 

 

“Labdarības veikali “Otra Elpa” ir veiksmīgs sociālās uzņēmējdarbības piemērs Latvijā un ar savu attīstību vēlas mudināt arī citus uzņēmīgus cilvēkus iesaistīties sociālā uzņēmējdarbībā, kuras galvenais mērķis ir sociālo problēmu risināšana un trūcīgo personu labklājības celšana,  tanī pat laikā, izmantojot finanšu instrumentus, kas ļauj organizācijai sevi uzturēt un attīstīties, lai varētu vēl vairāk sniegt sabiedrisko labumu,” uzsvēra Sīle-Eglīte.

2012. gadā labdarības veikali patversmēm, krīzes centriem un citām labdarības organizācijām nodeva mantiskos ziedojumus 18 704 latu apjomā, kā arī sniedza finansiālu atbalstu 8090 latu apmērā.

2013. gada pirmajos sešos mēnešos mantisko ziedojumu apjoms jau sasniedzis 9 504 latus, un tika sniegts finansiālais atbalsts 3000 latu apmērā

15. jūlijā uzsāk darbu jau trešais labdarības veikals Latvijā “Otrā Elpa. Stabu”, kas atrodas Stabu ielā 35, starp Kr. Barona un Tērbatas ielām.

“Tas ir nozīmīgs solis labdarības attīstībā Latvijā, kaut arī salīdzinājumā ar Lielbritāniju, kur šādi veikali skaitā sasniedz vismaz 10 000 un gadā labdarībai piesaista vidēji 22 miljonus britu mārciņu, mēs esam vēl bērnu autiņos, bet dodamies pareizā virzienā. Ar katru gadu plānojam piesaistīt arvien vairāk mantiskos ziedojumus un līdz ar to finanšu līdzekļus pozitīvu sociālo pārmaiņu veicināšanai mūsu sabiedrībā,” par attīstību saka labdarības veikalu/fonda “Otra Elpa” valdes priekšsēdētāja Elīna Žagare.

{source}
<iframe width=”640″ height=”360″ src=”//www.youtube.com/embed/Ts1bA9fgYmw” frameborder=”0″ allowfullscreen></iframe>
{/source}

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+